reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta hcg

reklama
Hej dziewczyny,
Mam pytanie. To mój czwarty cykl po poronieniu. Mam regularne cykle, z owulacjami. W zeszłą środę 08.01 'czułam' jajnik jak na owulację. W piątek gine potwierdził, że była owulacja i jest ciałko żółte. Myslałam, że juz nie trzeba się zabezpieczać, bo komórka jajowa żyje krótko... W sobotę niepełny, w niedzielę pełny stosunek i położna na czacie powiedziała mi, że może z tego być ciąża. Myślicie, że zrobienie bety z krwi 20.01 jak stosunki były 11 i 12.01 już powinno coś ew. wykazać? Okres mam mieć planowo 24.01 Biorę luteinę na regulację plamień przed okresem więc bez wyniku jej nie odstawię bo to grozi poronieniem...
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
 
Zaczekaj do terminu @ ,lub zrób 2 dni wcześniej, wtedy jest najpewniejsze że będzie, bo wcześniej beta może być ujemna a ciąż być
 
Do góry