reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom bhcg

Dołączył(a)
20 Marzec 2020
Postów
10
Cześć Dziewczyny,

Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?
To idealny przyrost, beta powinna się podwajać po 48h. U ciebie tak jest
 
Przyrost jest ok, ale rzeczywiście te wartości trochę małe jak na blastocyste. Ale może była pozna implantacja. Ważne, że beta róśnie.
 
Moze zagnieździła sie troszkę później stad te wartości. Jak bedzie taka możliwości powtórz betę za kilka dni. Potem ju tylko wizyta serduszkowa. Trzymam kciuki.
 
Do góry