reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

Witam, Agnieszka z Warszawy mama Adama lat 2 i Jana o to już 16 dni - a nie jak pisałam na głównym 14 dni - jak ten czas leci hehe....
 
reklama
Witamy:)
Tez jestem nowa od wczoraj tyle ze od razu polecialam na glowny he he;p ale wypadaloby sie przedstawic:) No wiec Mam na imie Karolina lat 20 16.08.10 zostalam mama Zuzi a prawdopodobnie pod koniec wrzesnia zostane mama po raz drugi-troche mnie to przeraza.
 
witaj ;)

każda z nas miała różne uczucia, gdy dowiedziała się o kolejnej ciąży, ale wszystkie sobie radzimy i Ty też dasz radę ;)
 
Cześć! mam na imię Julita, 29 lat (ale niestety już nie długo w tym roku 30 stuknie) i mam kochaną Milenkę z 8.02.2010r a 24 maja powinna na świat przyjść Eliza :-)
 
Cześć multimamy.Mam na imię Magda,lat 28,Szczecin.Mam juz w domu 11-miesięcznego,ośmiozębnego Kubę a w czerwcu pojawi się jego brat Wiktor.Mam nadzieję,że mnie przygarniecie i pogłaszczecie w chwilach złych:)

---
„Dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe…”
 
reklama
Hej dziewczyny,
Czemu mnie tu nie odesłałyście, jak się u Was na głównym pojawiłam? Ja gapa jestem i nawet się nie rozejrzałam co i jak.
Ani się nie przedstawiłam, ani nie przywitałam, a gadam z Wami już prawie pół roku.
No to tak. Mam na imię Agnieszka. Mam synka Kacperka urodzonego 3 stycznia 2009 no i córeczkę Asię urodzoną 15 października 2010.
Teraz mogę lecieć na główny :-)
 
Do góry