reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny?

reklama
Do okresu zostały mi 4 dni... Zrobię test w dniu @ spodziewanej i dam Wam znać. Trzymajcie kciuki.... Chcemy mieć 2 dziecko... Pierwsze ma 3 latka
 
Cały cykl nierzylas czy teraz raz? Jak raz to nic to nie znaczy jak cały cykl to zależy od reszty temp. Poczekaj do terminu
 
Czyli można powiedzieć że nie mam co oczekiwać ciąży?
Tego to ja ci niestety nie powiem bo dużo zależy jak wykoniwalas pomiary, czy zawsze tym samym miejscu o tej samej porze po minimum 4h snu?
Polecam bardzo ovufriend.pl jeśli chodzi o wykresy temperatur.

Ale jeżeli powyższe spełniłas a cykl cały masz temperaturę praktycznie taka sama to owu raczej nie było. Warto obserwować cykl i np po 3 jeśli dalej są płaskie tempki to zgłosić się do lekarza. Jeden cykl w roku może się zdążyć bezouwlacyjny cykl
 
Powtórzyła i jest cień drugiej kreski zobaczcie?!!@!
 

Załączniki

  • 20190426_170747.jpg
    20190426_170747.jpg
    875,5 KB · Wyświetleń: 211
  • 20190426_170929.jpg
    20190426_170929.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 214
reklama
Do góry