reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test + plamienia

Dołączył(a)
24 Lipiec 2022
Postów
14
Dziewczyny, moje cykle są od 29 do 32 dni. W 27 dc zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Później dostałam brązowych plamień, które trwają już 7 dzień z przerwami. Dziś ponowilam test i wyszło to co na zdjęciu. Nie wiem czy mam czekać na rozwój sytuacji czy udać się do lekarza. Dodam, że jestem po jednej biochemicznej i po pustym jaju. Mam totalny armagedon w głowie.
 

Załączniki

  • IMG_20221221_132919.jpg
    IMG_20221221_132919.jpg
    309,8 KB · Wyświetleń: 357
  • IMG_20221221_132919-photoaidcom-invert.jpg
    IMG_20221221_132919-photoaidcom-invert.jpg
    332,3 KB · Wyświetleń: 192
  • IMG_20221221_133608.jpg
    IMG_20221221_133608.jpg
    323,2 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Na Twoim miejscu już bym była u lekarza. Nie czekaj tyle czasu. 7 dni ?
Ja bym była u lekarza w minute po pierwszym plamieniu. Ale to ja. Może ktoś stwierdzić, ze jestem panikara. Ale wole dmuchać na zimne
 
Na Twoim miejscu już bym była u lekarza. Nie czekaj tyle czasu. 7 dni ?
Ja bym była u lekarza w minute po pierwszym plamieniu. Ale to ja. Może ktoś stwierdzić, ze jestem panikara. Ale wole dmuchać na zimne
Mam endo w bliźnie po cc, więc myślałam że to nadchodzący okres.. Czekam i czekam ale nie rozkręca się, więc faktycznie dziś udam się do lekarza i zobaczę co się dzieje.
 
A nie możesz po prostu iść na betę?
Dla mnie ten drugi test już jest negatywny, więc obstawiałabym, że krwawienie się rozkręci.
 
Te testy ... Ja bym tu raczej nie wysunęła tezy że na 100% jesteś w ciąży 🤔
Wynik nie jest od tak oczywisty.
A filtrów się nie robi, bo pokazują coś czego nie ma, uwidocznią ale kreskę fabryczną.

Też bym radziła betę zrobić, wtedy będzie odpowiedź konkretna .
 
reklama
Brązowe plamienia w ciąży mogą oznaczać nadżerkę, niski progesteron, jak i ciążę pozamaciczną.
 
reklama
Do góry