reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny ?😳😵‍💫

G

guest-1681834848

Gość
Cześć kobietki 😁 staramy się z mężem o drugie dziecko i przejdę od razu do rzeczy, ostatnią miesiączkę miałam 26 września do 1-2 października. Staraliśmy się po okresie parę razy i niby 11 października miałam przewidywaną owulację, zaspana rano pomyliłam testy i zamiast zrobić owulacyjny, zrobiłam ciążowy, a tu takie coś 😵 jestem skołowana, czy to jest możliwe ? Oczywiście powtórzę test. Poniżej załączam zdjęcie, nie wiem czy sobie to ubzdurałam czy serio tam jest kreska 😂
 

Załączniki

  • 2d6cac88-776e-4edb-b6db-d8eafb88c0f9.jpeg
    2d6cac88-776e-4edb-b6db-d8eafb88c0f9.jpeg
    53,4 KB · Wyświetleń: 1 059
reklama
Ja bym nie powiedziała, że to pozytywny test, bardziej takie jakby odbicie, które robi się z czasem. Widać jakby było bardziej „wydłubane” niż zabarwione. Ale kreska jakaś jest. Powtórz test, najlepiej cyfrowym :)
 
Po pierwsze test jest negatywny.
Po drugie jeśli owulacje miałaś 3 dni temu to nie ma jeszvze takiej mocy na świecie która by sprawiła, że już byłabyś w ciąży.
dziękuję za odpowiedz, mam nieregularne miesiączki dlatego też owulacja się mogła przesunąć. Pomyliłam testy i byłam w szoku jak to zobaczyłam bo wiem jak to powinno wyglądać
 
dziękuję za odpowiedz, mam nieregularne miesiączki dlatego też owulacja się mogła przesunąć. Pomyliłam testy i byłam w szoku jak to zobaczyłam bo wiem jak to powinno wyglądać

A no to jeśli nie wiesz kiedy była owulacja to po prostu powtórz test jutro rano. Jeśli była wcześniej na przykład 7 dni temu to możliwe, że niedługo test będzie pozytywny.
P. S.
Nieregularne miesiączki zawsze mają jakąś przyczynę i dobrze jest to zdiagnozować. Zwłaszcza, że często ich nieregularność wynika z braku owulacji, a bez niej ciąży nie będzie
 
Cześć kobietki 😁 staramy się z mężem o drugie dziecko i przejdę od razu do rzeczy, ostatnią miesiączkę miałam 26 września do 1-2 października. Staraliśmy się po okresie parę razy i niby 11 października miałam przewidywaną owulację, zaspana rano pomyliłam testy i zamiast zrobić owulacyjny, zrobiłam ciążowy, a tu takie coś 😵 jestem skołowana, czy to jest możliwe ? Oczywiście powtórzę test. Poniżej załączam zdjęcie, nie wiem czy sobie to ubzdurałam czy serio tam jest kreska 😂
Moim zdaniem miejsce na kreskę. Puste korytko.
 
reklama
Do góry