reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca dla mam?

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Hej. Jest jakaś praca dla mam na macierzyńskim żeby sobie dorobić? Słyszałam o ankietach ale nie wiem ile to warte i czy spoko. Dorabiacie sobie jakoś? Nie mam totalnie pojęcia jakie są oferty prócz oriflame i tych ankiet , nic innego nie widzę.. 🤦‍♀️
 
reklama
Ankiety to kompletnie groszowe sprawy i szkoda na nie czasu. Jeżeli lubisz pisać to zainteresuj się copywritingiem, a jeżeli znasz jakiś język obcy to z pewnością też uda Ci się znaleźć coś do pracy z domu w niepełnym wymiarze czasowym.
 
Hej. Jest jakaś praca dla mam na macierzyńskim żeby sobie dorobić? Słyszałam o ankietach ale nie wiem ile to warte i czy spoko. Dorabiacie sobie jakoś? Nie mam totalnie pojęcia jakie są oferty prócz oriflame i tych ankiet , nic innego nie widzę.. 🤦‍♀️
Hej, jak najbardziej jest, jeśli nadal szukasz daj znać 😉 sama właśnie startuję z taką pracą i to jest super.
 
Poszukiwania pracy to może być spore wyzwanie. Patrząc na opinie w internecie to nie można wiele oczekiwać od pracodawców. Dlatego tak wiele osób jednak szuka czegoś za granicą ponieważ bardziej opłacalne jest wyjechać na trochę i przywieźć wypłatę w obcej walucie. Zawsze też musimy pamiętać żeby przy jej wymianie, wybierać sprawdzone kantory. Listę zaufanych można znaleźć na stronach porównywarek ofert - Link do: Porównywarka kantorów i aktualne kursy walut - Kantroom gdzie też są opinie innych klientów. W ten sposób znajdziemy najlepsze warunki samej wymiany, a cały proces przebiegnie bez żadnych problemów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry