reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca

Matylda67

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2019
Postów
24
Witam. Jestem w ciąży. W pracy jeszcze nie dałam zaświadczenia o ciąży. Czy mogę pracodawcy zaproponować że mimo tego że jestem w ciąży będzie chodzić do pracy do momentu gdy nie znajdzie zastępstwa a później przyniosę l4?
 
reklama
reklama
Dziękuje. Wystraszyłam się trochę jak przeczytałam że to różnie bywa... Jednak chce pracować tak długo jak tylko będę na siłach
Nie ma za co, duzo zdrowia :)
Dziękuje. Wystraszyłam się trochę jak przeczytałam że to różnie bywa... Jednak chce pracować tak długo jak tylko będę na siłach
nie ma za co, duzo zdrówka :)
 
Podziwiam Cie nauczycielko.. Też pracuje jako nauczyciel w przedszkolu. I jestem już od 6 tygodnia na zwolnieniu. Tyle chorób, nerwów związanych z rodzicami i dziecmi.. Moim zdaniem nie ma co się poświęcać bo i tak nikt tego nie doceni a jak cos się stanie nikt zdrowia nie wróci. Płatne Jest 100 procent więc nie wiem wogole gdzie jakiekolwiek zastanawiania :)
 
reklama
Podziwiam Cie nauczycielko.. Też pracuje jako nauczyciel w przedszkolu.

Szacunek dla obu pan.
Moja córka chodzi do przedszkola i uważam, ze nauczycielki przedszkolne to anioły połączone z mistrzyniami olimpijskimi w dziedzinie lekkoatletyki i Jamie Oliwierem w jedno.
Ja po weekendzie z córka jestem wyprana a one codziennie maja gromadkę maluchów, każde inne, każde aktywne, ciekawskie i żywe jak sreberko...czapka z głowy dla was.
 
Do góry