reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo ciąży

D

Deleted member 182168

Gość
Hej może się wypowiecie miałam planowaną @ na 30.05 dostałam 1.06. Stosunek był 9.05. Miałam dziwne uczucie w podbruzchu takie ciężkie bóle. Podbrzusza lekkie skurcze jak bym miała. @ robiłam pare testów i 2 wyszły z cieniem cienia 2 kreski miałam zapisana antykoncepcję i miałam ja wziasc 1 dnia @ przed tym zrobiłam jeszcze jeden test wyszedł negatywny miałam mdłości dziwne zachcianki zmienne nastroje powiększone piersi ciagłe wzdęcie dosyć częste chodzenie do łazienki ci problemy z załatwieniem się czy to mogły być objawy które sobie wmowilam wzięłam tą pierwsza tabletkę nie wiem czy dobrze zrobiłam jak myślicie
 
reklama
Jak dla mnie, to sobie wmawiasz. Bierz te pigułki regularnie, a dla spokoju ducha za 2 tyg zrób test ciążowy. Sprawdź w ulotce swoich tabletek, co jest napisane ws. ciąży. Na pewno jest coś w stylu "nie zażywać w ciąży", ale może jest też napisane, że substancja czynna nie przerywa ciąży zagnieżdżonej i nie wpływa negatywnie na płód?
 
Jak dla mnie, to sobie wmawiasz. Bierz te pigułki regularnie, a dla ducha za 2 tyg zrób test ciążowy. Sprawdź w ulotce swoich tabletek, co jest napisane ws. ciąży. Na pewno jest coś w stylu "nie zażywać w ciąży", ale może jest też napisane, że substancja czynna nie przerywa ciąży zagnieżdżonej i nie wpływa negatywnie na płód?
Dziękuje bardzo
 
Objawy często sobie wpajamy kiedy myślimy czy jesteśmy w ciąży czy nie, więc tym bym się nie sugerowala. Dość dziwne są jednak te pozytywne testy z cieniem cienia drugiej kreski... No, znikąd to tam się nie wzięło. Może zrób jeszcze dzisiaj z dwa testy?
 
Objawy często sobie wpajamy kiedy myślimy czy jesteśmy w ciąży czy nie, więc tym bym się nie sugerowala. Dość dziwne są jednak te pozytywne testy z cieniem cienia drugiej kreski... No, znikąd to tam się nie wzięło. Może zrób jeszcze dzisiaj z dwa testy?
Tak chyba zrobie
 
reklama
Do góry