reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem faceta - Repechage: znacie, polecacie?

Dołączył(a)
8 Grudzień 2016
Postów
1
Cześć. W związku ze zbliżającymi się świętami chcę zaskoczyć moją narzeczoną nietypowym (jak na nas) prezentem. Jako że zupełnie się ona nie spodziewa kosmetyków, postanowiłem więc jej kupić jakiś krem nawilżający (Ola ciągle narzeka na suchą skórę ;) ). Dużo słyszałem o marce Repechage. Podobno ma ona kosmetyki świetnej jakości, o czym poinformowało mnie kilka moich koleżanek. Zależy mi jednak na tym by prezent naprawdę był udany, dlatego pytam się was, czy polecacie coś z Repechage? Faktycznie są takie dobre, jak o nich mówią?
PS. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem z działem :)
 
reklama
nie znam tych kosmetyków ale myślę, że jeżeli szukasz prezentu dla dziewczyny to wykupisz jej jeden z kursów kosmetycznych jakie oferuje New Nails koleżanka była na tych kursach i jest bardzo zadolona
 
Do góry