reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z miesiączka

ewa981

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2017
Postów
19
Cześć wszystkim.
Mam poblem. Moje miesiączki były dość nieregularne, po kontroli u lekarza Przepisał mi tabletki na unormowanie okresu (LUTEINA)które biore do dziś i wszystko było ok przez kilka miesięcy dostawałam okres jak w zegarku szwajcarskim tzn 25. dnia każdego miesiąca. w tym miesiącu pojawił się problem.... "miesiączke" dostałam dziś i to dość dziwną... tzn przy podcieraniu na papierze zostaja brązowe plamy a wkładka jest czysta. Pomocy co to może oznaczać? Staram się z narzeczonym o dziecko niestety od prawie roku się nie udaje. Czy to zaburzenia hormonalne?
 
reklama
Tak jak pisala kolezanka na innym temacie najlepiej bedzie zrobic test bedziesz wiedziec co jest grane nikt na forum nie stwierdzi czy to zaburzenia hormonalne. A wczesniej zdarzalo Ci sie plamic przed okresem w srodku cyklu czy jakos tak nie w terminie miesiaczki?
 
to moje pierwsze plamienie
Dwa cykle temu miałam w trakcie @ tylko brązowe plamienie. Jak tylko się skończyło udałam się do lekarza. Ten poinformował mnie, ze takie cykle jeżeli się pojawią w ciągu roku więcej jak trzy razy należy wprowadzić leczenie hormonalne. Ile w tym prawdy; nie wiem. Wart żebyś i Ty ze swoim lekarzem konsultowania.
 
Ja nie cce dawac nadziei, ale u mnie podobnie wygladalo plamienie implantacyjne w jednej z ciaz. Tylko bylo obfitsze. Rob test i bedziesz spokojniejsza :-) do lekarze musisz sie udac, bo przeciez powodt moga byc rozne.
Luteine na pewno bierz nadal, nawet jesli to bylaby ciaza.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie nie robiłam testu a luteine łykam :) test zrobie dopiero jutro rano bo dzis wiadomo swieta i do najblizszej dyzurujacej apteki mam 30 km
 
reklama
Jestem nowa ;-) I od razu śpieszę po poradę. Okres spóźnia mi się już 17 !!! dzień. Robiłam dwa testy, pierwszy ok. 2dni po spodziewanym @, a drugi wczoraj rano. Dwa negatywne. Brzuch co jakiś czas pobolewa jak na @, ale bez skutku. Jeśli chodzi o piersi to lekko boli mnie lewa od strony pachy. Sutki raczej sterczące. Pobolewa mnie tez krzyż w odcinku lędźwiowym jak na @. Juz zaczynam fiksować. Wprawdzie kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia, ale według obliczeń w bezpieczne dni. Chciałabym już wiedzieć co to, bo skoro ciąża to ok, tylko czemu te testy są na nie. A jeżeli nie ciąża, to czemu nie mam @?
 
Do góry