reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z moderacją postu/tematu

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2017
Postów
4
Witam wszystkich serdecznie,

Mam problem. Chciałam dodać post z informacją o hennie którą wykonuję w wątku ogłoszeniowym. Początkowo dodałam post w wątku z sesjami zdjęciowymi, zniknął, zatem zakładam, że nie został zaakceptowany. Pomyślałam sobie, że pewnie wybrałam zły temat, bo przecież nie proponuję sesji zdjęciowej!
Przeszłam więc do forum Trójmiasto -> ogłoszenia i założyłam nowy temat tak jak wszyscy inni, ogłoszenia jak zauważyłam są przeróżne. Sytuacja ta sama, post zniknął - zakładam że został odrzucony.
Dlaczego? Czy jest tu może moderator, który go odrzucił i mógłby mi wytłumaczyć co jest z moim postem nie tak? Czy powinnam coś z niego wyciąć? Nie widzę powodu dla którego nie został zaakceptowany, a bardzo chciałabym znaleźć Panie chętne do współpracy, forum jest ogromne i z pewnością znajdą się jakieś chętne Panie :(
 
reklama
Dziękuję, w takim razie spróbuję jeszcze raz dodać. Co mogę zrobić, gdy moderator znów odrzuci temat? Do kogo mogę pisać?


EDIT: Tym razem zostałam zatwierdzona :) Dziękuję za pomoc ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry