reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z określeniem plci

Dołączył(a)
28 Listopad 2017
Postów
6
Miasto
Hamburg
Witam dziewczyny :) Jestem tu nowa i mam bardzo nurtujące mnie pytanie. Mianowicie dzidziuś nie chce zdradzić nam płci. Lekarz ciagle jest niepewny. Na zwykłym usg stwierdził ze na 80% spodziewamy się córeczki, usg 4D skłoniło go do wątpliwości... rzućcie proszę okiem i powiedzcie na co po zdjęciu wam to wyglada. Z góry dziękuje :)
 
reklama
Rozwiązanie
I ja też jestem zdania, że najlepiej kupić w neutralnych barwach, zresztą i tak z tych początkowych ubranek dziecko błyskawicznie wyrasta. Ja w obu ciążach do końca nie znałam nawet na 70% płci, bo obie córy tak się ustawiały, jakby wstydliwe były :-) Ubranek miałam pełno białych, beżowych i zielonych
?? No tak, skoro lekarz widzacy 2000 ust rocznie nie jest pewien to warto zapytać randomowych użytkowników internetu - na pewno lepiej się znają i zobaczą lepiej niż głupi lekarz :v
 
A nie możecie po prostu poczekać do następnego badania? Dziecko zmieni pozycję i będzie wiadomo na 100%.
Ale na prawdę uważasz, że ktoś zobaczy tu coś lepiej niż fachowiec widzący takie jajeczka od x lat x razy dziennie z każdej strony i w każdym dniu ciąży? No błagam :(
No dokładnie. Ja do samego porodu nie znałam płci (ale rodziłam w 6. miesiącu), bo młody tak się zawsze ustawiał, że za nic nie szło podejrzeć.
 
To nie chodzi o to ze nie ufam lekarzowi tylko sytuacja mnie lekko stresuje i myśle ze wśród wielu matek na forum chodź jedna może powiedzieć np o mam podobne zdjęcie i u mnie był chłopak/dziewczyna. Mieszkam za granica z mężem i jestem w wyprawce sama wiec wolałabym być przygotowana na ewentualne wcześniejsze przyjście na świat malucha. Wiele kobiet nie wie do końca co urodzi, a ostatnio moja koleżanka urodziła w 33 tygodniu.. dlatego pytam
Ale na prawdę uważasz, że ktoś zobaczy tu coś lepiej niż fachowiec widzący takie jajeczka od x lat x razy dziennie z każdej strony i w każdym dniu ciąży? No błagam :(
 
reklama
reklama
Do góry