reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem ze zwracaniem pokarmu.

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2016
Postów
6
Witam wszystkich. Mój problem dotyczy tego, że mój 8 miesieczny synek niby ulewa choć zaczyna mnie to martwić ponieważ gdy miesiąc temu przeszliśmy na butelkę to wszystko się zaczęło. ,efekt jest taki ze jest obecnie na nutramigenie i ogólnie co by nie zjadl to wszystko zwraca. Np jak odlezy pół godziny to jest ok ale jak tylko go podniose to i tak zwraca nawet nie przetrawiony pokarm. Jesteśmy na diecie bezglutenowej i bezmlecznej a ja mam wrażenie ze cały czas coś mu szkodzi. Ma problemy z kupka, ciężko idzie i jest zielona, w brzuchu cały czas mu się przelewa i słychać wszystkie gromadzone się w środku gazy jak robią mu w tym brzuszku spustoszenie. Nasza alergolog stwierdzila ze jest refluksowy a pediatra porostu ze jest alergikiem a ja już nie mogę patrzeć jak on często jęczy bo boli go brzuch gdyż nie je praktycznie nic takiego co mogłoby wywołać takie bóle brzuszka. Na koniec dodam że chyba niedługo będą ząbki i czasem już głupieje. Proszę tylko o opinie. Pozdrawiam
 
reklama
Moja córeczka wymiotowała po każdym posiłku, okazało się, że to przez zwieracz pokarmowy. Przez 10 dni brał syrop, (niepamiętam nazwy) i wszystko minęło.
 
Tylko do kogo mogłabym sie udać z tym problemem jak myślicie? Dzwoniłam dziś do gastrologa ale nikt nie odbierał i zastanawiam się czy wystarczy dobry pediatra który skieruje nas na jakieś badania.
 
Weź skierowanieod pediatry na szpital oddział gastroenterologiczny. Tam zrobią usg brzuszka i będzie wiadomo czy to zwieracz. Jeśli nie to może zrobią badania pod kątem refluksu. Może zrobią usg grasicy. W szpitalu masz wszystko pod ręką, a na terminy do każdego lekarza po kolei będziesz czekała rok. My byliśmy w szpitalu i wszystkie badania od ręki.
 
Weź skierowanieod pediatry na szpital oddział gastroenterologiczny. Tam zrobią usg brzuszka i będzie wiadomo czy to zwieracz. Jeśli nie to może zrobią badania pod kątem refluksu. Może zrobią usg grasicy. W szpitalu masz wszystko pod ręką, a na terminy do każdego lekarza po kolei będziesz czekała rok. My byliśmy w szpitalu i wszystkie badania od ręki.
Dziękuję za podpowiedź..,jutro mam zamiar wybrać się prywatnie do pediatry bo mój olewa wszystko co mu mowie ponieważ twierdzi ze aż za dobrze przybiera na wadze.
 
reklama
reklama
Do góry