reklama

Problem związany z Masturbacją....

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez marika1932, 17 Czerwiec 2008.

1. marika1932

marika1932 Początkująca w BB

Witam, mam na imię Ewelina mam 17 lat,mój problem polega na tym,że mój starszy brat masturbuje się w łazience z której ja korzystam. I mam pytanie czy jest to możliwe abym zaszła w ciąże wtedy gdy wejdę do łazienki po jego masturbacji....i będę chciała się np. "załatwić" i gdyby trochę jego nasienia było np na WC;( Nie wiem jak to dokładnie jest czy pleminiki umierają po kilku minutach .... Nie jestem dziewicą.. Dla informacji od pierwszego współżycia minęło już ponad 9 miesięcy. (był to wielki błąd) ( Proszę o odpowiedź w miarę szybką.

2. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Niech to ktoś usunie, bo mnei zaraz krew zaleje....:wściekła/y::crazy:

3. reklama
  4. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Nie bede usuwać, bo mam wrazenie, ze dziewczyna serio pyta :-( Wierzyć sie nie chce, ze ludzie takich rzeczy nie wiedzą :szok: :szok:

Przenosze do odpowiedniego działu.

5. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

:happy: Hi hi kiedys czytalam w Brawo pytanko dziewczyny czy jak uzywa recznika brata to czy zajdzie ona w ciaze!!! Odpowiedz brzmi NIE. Niezajdziesz!!! No chyba ze braciszek tej spermy w lazience zostawil bardzo duzo ty odrazu tam weszlas zebralas co nieco... lepiej niekoncze!

6. marul

marul Gość

jeżeli robią to w tym samym czasie, to...

7. Paula21

Paula21 Grudzień '07

marul :-D:-D:-D
    Normalnie wymiękam przy takich postach... :baffled:

8. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

no co wy dziewczyny poczucia humoru nie macie może ona naprawdę ma wiellllllllki problem hehhehe:-D

9. Kiri84

Kiri84 Mama na pełen etat :)

:D:D:D:D:D:D:D dooobreeeeeeeee..... i ona ma 17 lat ?? <szok>

10. reklama
  11. Aurelia79

Aurelia79 Podwójna Mamusia

Jesoooo, są od takich pytań inne stronki....

12. elcia12

elcia12 Grudniowa mama Oliwii

zarabista pytanie:tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Poleć forum