reklama

problem

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez irfinka, 25 Styczeń 2008.

1. irfinka

irfinka psotnisia

mam problem otoz moj syn ma problemy z jedzeniem jak byl malutki to nie bylo problemu teraz im starszy tym gorzej doradzcie mi cos
    3450 g i 55 cm

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
    Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

2. nineczka

nineczka Fanka BB :)

A możesz napisać coś konkretniej? Nie wiem - czy je za mało, czy ulewa, nie potrafię ci nic podpowiedzieć nie wiedząc w czym problem :sorry2:

3. reklama
  4. irfinka

irfinka psotnisia

chodzi o to ze jak byl mlutki to jadl bez problemu teraz prezy sie placze robi wojny a dopiero pozniej sie chwyci dodam ze jemy bule bebilon pepti 1 bo mamy skaze bialkowa a je po 120 ml co 3 godz. normalnie oszalec mozna:-(

5. irfinka

irfinka psotnisia

a myslalam ze ktoras mi cos doradzi:-(

6. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

mleczko może mu nie odpowiadać pod względem smakowym, może być tak,że po mleczku ma jakieś nie przyjemne dolegliwości.
    Myślę,że warto skontaktować sie z lekarzem i zdecydować czy spróbować zmienić mleczko.
    Nie karmić na siłę.

7. irfinka

irfinka psotnisia

kasiulka ale on najpierw wojne robi a pozniej je dopiero hehehh

8. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Irfinka, mam trzy domysly:
    1.dajesz mu jak jest juz za bardzo glodny
    2.ma zly smoczek, np. za malo lub za duzo dziurek
    3.jest zmeczony i wolalby isc spac

9. irfinka

irfinka psotnisia

maja od samego poczatku ma ten sam smoczek tzn avent ale tera ma dwie dziurki jak byl malutki to jadl bez problemu w nocy budzil sie jadl a teraz budzi sie robi wojne a dopiero pozniej sie chwyta za smoka dalabym mu ten trójprzepływowy smok ale sie boje ze sie zakrztusi bo jednak z niego leci duzo nawet z lekarzem to konsultowalam i on sam nie wie czemu

10. reklama
  11. Jolagrzes

Jolagrzes Zaangażowana w BB

Ja karmię piersią,ale jak mój synek jest za bardzo głodny,to też najpierw robi wojnę,a później je.Czasem jak dziecko nie robi kupy,to boli je brzuszek,wypręża się i krzyczy.Trzeba masować brzuszek i plecki u dołu.:zawstydzona/y:

Poleć forum