reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

Dzięki Pycha że pytasz i zanim zapomnę- gratuluję nowych ząbków ;D

U Kasi Katarek skończył się po dwóch nocach (całe przenosiłam ją na rękach bo nie potrafiła oddychac buzią a w pozycji pionowej było jej jakby lżej) Pomyślałam sobie: lepiej żebym ja była chora niż ona i... w poniedziałek nastąpiło jej cudowne uzdrowienie a ja... mam zapalenie gardła ::) Jednak ciekawsze jest to, że wieczór przed jej "choróbką" napiła się wody nosem (podczas kąpieli) i cos jej furczało. Upierałam się że to pewnie od tego i dopiero ciocia- pielęgniarka powiedział że to możliwe- katar i wysoka gorączka przez zalanie noska :( Nigdy bym nie pomyślała... A teraz znów boję się jej zarazić swoją infekcją :(
 
reklama
ja tez cały czas mówiłam do Majki, żeby mi oddała ten katar, ale ona chyba tatusiowi oddała, bo jego chyba coś bierze

co te nasze biedne maleństwa musza przejść, katar od zebów, od wody ??? ::)

Emih zdrówka zycze :)
 
Mamy problem z zupkami... Jowi jak ładnie jadła tak teraz zupki są be- czy U któregoś z waszych dzieciaczków jest podobnie? jak ktos cos wie niech da znac.
 
U naas też tak było ale zrobiłam 2dni przerwy i znów Mateuszek je.Ostatnio jakoś mniej je tak w ogóle.Czasem nawet deserku nie chce
 
To mnie troche pocieszyłaś Anulka.. bo juz myślałam ze tylko Jowi tak ma i coś jest z nią nie tak :)
zrobię przerwe i znowu spróbuję... dzieki!
 
cammi u nas jest dokladnie tak samo. Filip ostatnio nie chce zupek i deserkow tylko mleczko,nawet soczek jest be. u nas to chyb awynika z faktu,ze ida gorne dwojki
 
ja też zauwazyłam, że gdy idą ząbki to Kasia rezygnuje z jedzenia wszystkiego oprócz mleka i kaszki. Tzn. chyba drażnią ją kwaśne smaki- głównie deserki i trze buzię na "nieee" Właśnie górne jedynki zbliżają się nam wielkimi krokami, stąd przerwa w serwowaniu owoców...  ::)
 
To może Agnieszka też nie chce jeść zupek z powodu zębów. Przestałam nawet ostatnio gotować dla niej, bo je tylko 1 rodzaj zupy ze słoika...kurczaka w potrawce. Ale za to cyca jak pacierza nie odmawia.
 
hmmm... a ja nie wiem co sądzic na temat jednego z dziąseł- widze że idzie ząbek, ale dziąsło zrobiło się sine. Drugie nie... Czy mam się martwić, czy to normalne? ???
 
reklama
Emih jak Filipowi wychodzily gorne jedynki,to tez mial sine dziasla w miejscu,gdzie mialy byc zabki. przez jakis czas byly nawet takie jakby zakrwawione. mysle,ze to jest normalne
 
Do góry