reklama

problemy po porodzie

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez basia_paw, 25 Marzec 2014.

1. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

czy miałyście jakieś problemy przy współżyciu po porodzie, moja przyjaciółka mieszkająca w uk, narzeka że po porodzie nie czuje satysfakcji przy zbliżeniach, urodziła sporego synka i chyba po nacięciu juz nie jest tak samo, ja nie bardzo wiem jak jej pomóc, rodziłam cc więc nie mam doświadczenia. Niedługo przyjeżdża do PL na stałe i chce się zacząć leczyć, może nawet chirurgicznie, kojarzycie jakiegoś dobrego lekarza, gabinet w Warszawie?

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Po porodzie naturalnym, szyciu, może się zmienić budowa wewnątrz i faktycznie stosunki seksualne mogą być bolesne.
    Dobrze by było by koleżanka porozmawiała szczerze z partnerem o swoich odczuciach, bólu, obawach, braku satysfakcji.
    Niech popróbują z mężem innych pozycji niż do tej pory.

Możesz tez jej polecić ten artykuł.
    Seks po porodzie

3. reklama
  4. anka-skakanka

anka-skakanka Fanka BB :)

A moim zdaniem to też kwestia psychiki. Ja jestem 9 miesięcy po cc z powodu braku postępu akcji - nie miałam rozwarcia, skurczów, a mimo to odczuwam ból przy każdym stosunku.

5. basia_paw

dzięki za porady, pogadam z Nią, niedługo wracają to może pójdzie tu do lekarza lub psychologa

6. basia_paw

Koleżanka poddała się zabiegowi rewitalizacji pochwy (tak to się chyba nazywa). Jest bardzo zadowolona, pisałam o tym na innym wątku, jeśli ktoś jest zainteresowany to ona była w Warszawie w centrum Elite.

7. widdor

widdor Zaciekawiona BB

Znacząca jest rozmowa z partnerem. Problemu nie powinniśmy rozwiązywać same. Dotyczy on obu stron. Nie zapominajmy o tym. Mój partner bardzo dba o jakość Naszego pożycia..

Poleć forum