reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Wiesz próbowałam już dosłownie wszystkiego i nic nie pomaga Leże 3lub4 dni w zamkniętym pokoju z zasłoniętymi oknami i modlę się żeby przeszło Najgorzej,że pojawiają się już co tydzień:( U mnie to przez tabletki, mój organizm nie toleruje żadnych "dodatkowych" hormonów Mam tylko nadzieję,że nie wpływa to na dziecko Mówiłam to lekarzowi ale tylko wzruszył ramionami:( pozostało przeczekać Kurcze za te cierpienia powinny nam się złote dzieci urodzić:)
 
reklama
witajcie

ja tez miałam krwiaka, ale dzieki Bogu wchłonął sie i tez plamię już od 6 tygodnia, biorę masę leków 3 razy dziennnie między innymi duphaston, a tak a'propos nie zauwazyłście czasm nasilonego wzrostu włosków na brzuchu to ponoc od duphastonu. w sobote maiłam wizytę kontrolna , ale niestety nadal muszę brać leki, bo nie jest dobrze. lekarz powiedział, ze "dopóki nie będzie sucho, dopóty mam brac leki, a one na pewno nie zaszkodza tylko pomogą"Więc łykam i czekam do kolejnej wizyty. Mam tez często bóle brzucza i ostatnio trafiły i sie tez bóle migrenowe, ale kobietki wszystk jest do przejścia, anjważniejsze jest zdówko naszych maleństw.

Główka do góry, damy radę!!!!
 
cześć dziewczynki!
Powiem tak: ja w pierwszej ciąży nie miałam absolutnie żadnego krwawienia. Miały być bliźniaki... w 10tc zobaczyłam puste pęcherzyki - żadnych oznak poronienia...łyżeczkowanie.
Teraz jestem w 18tc. Na każde USG idę z drżącym sercem:-(( miałam narazie dwa i czeka mnie niedługo połówkowe). Tym razem od razu dostałam duphaston - na początku 2 razy dziennie. Teraz już raz - tak do końca 5 miesiąca.

Moja rada: nie ignorujmy żadnych oznak: jeśli nawet zmieni się zabarwienie śluzu ciążowego - dzwońmy do lekarzy!
 
jestesaniolkiem wydaje mi sie ze powinnas brac ten duphaston nie tylko pare dni. Ja co prawda nie biore tego leku ale inny, też progesteron. I biore juz 2 opakowanie a pierwsze starczylo mi na 2 tyg. Nie chce Cie wprowadzać w błąd wiec może niech wypowiedzą się dziewczyny, które biorą duphaston. Ja wczoraj znowu zaczęłam mocno krwawić :(
 
ja biorę duphaston...powiedzieli mi w szpitalu,że do końca pierwszego trymestru mam go brać na pewno.a co dalej-zdecyduje lekarz prowadzący ciążę.przestałam plamić na szczęście,ale duphaston biorę nadal,oczywiście.mój maluch ma już 16 cm wzrostu i bije mu serduszko...:-) i nie jest pustym jajem,jak twierdził doktorek w szpitalu...
dziewczyny z krwiaczkami-nie łaźcie!!!!!!!!!!! moja siostra poleżała półtora miesiąca i było ok.a raz zachciało jej się do kfc iść po frytki...wróciła i do szpitala biegiem,bo znów krwawiła...lezeć i już....musi być dobrze...:tak:
 
Ja miałam jedno krótkie krwawienie ok. 6 tygodnia. Na następny dzien umówiłam sie do gin. Podczasu usg wyszło że zarodek rozwija się prawidłowo. Krwawienie lekarz przypuszcza że wynikło z powodu małego krwiaka. Mam lerzeć i dostałam duphaston- jedno opakowanie które nie starczy mi do nastepnej wizyty- ale widocnie lekarowi chodziło o to aby ten dup... pomógł we wchłonięciu się krwiaka. Oszczędzam się i martwie. Na szczęście i nieszczęście mam ogromne mdłości co świadczy że wszystko jest ok. Czekam na wizyte 2 października, zobaczymy co powie. Na ostatniej wizycie lekarz powiedzial że daje mi 50% szans. Mam nadzieje że po tej wizycie bedzie więcej
 
Ja rowniez mam krwiaka, plamienia zaczely sie od 7 tyg. ciazy krwiaka lekarz wykrył dopiero w 10tg. biore luteine. Narazie jest ok ale plamienie caly czas wystepuja a jestem obecnie w 12 tyg. czekam na nastepna wizyte 23 wrzesnia okarze sie czy jest lepiej. Strasznie sie boje.
 
reklama
Anno napewno będzie dobrze i lekarstwo pomoże, często kobiety mają krwiaczki i mimo to z dzidzią wszystko ok , nie denerwój się kochana bo dzidzi to nie pomoże, musisz wierzyć, ,że wszystko będzie ok bo napewno tak będzie, trzymam kciuki.Znam kobiete, która nie tylko krwawiła ona dostała krwotoku a w szpitalu okazało się, że krwiak pękł dziś ma już dwuletniego szkrabka.Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry