reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Rozumiem, że ciąży na razie nie stwierdziłaś/ starasz się ;-)
My tu pisałyśmy sobie o upławach takich nie podbarwionych krwią (plamieniach)
Jeśli chodzi o plamienie, to ja w czasie kiedy miał przypaść okres miałam jednodniowe brunatne plamienie. Ze dwa dni się spóźnił, ale myslałam, że właśnie nadszedł (wieczorem), założyłam tampon i rano wyciągnęłam i stwierdziłam, ze coś sucho było.... Tamponu juz nie zakladałam tylko wkładkę, jeszcze trochę w ciągu dnia plamiło i ... niebo się rozjaśniło. Więcej plamienia nie było. Tylko test ciążowy za jakiś tydzień. ;-) Też bolały mnie piersi jakby mi je miało rozsadzić, a zwykle przed okresem już przestawały. Zmierz sobie temperaturę. Ja miałam podwyższoną temp. całego ciała do 37,1. No i zrób test, jeżeli podejrzewasz ciążę. Już powinien cos wykazać.




dzieki za odpowiedz wlasnie nadeszla @ kurcze ... no nic nastepny miesiac to nastepna szansa . pozdrawiam goraco :)
 
reklama
Witam ponownie

Pisałam w tym wątku wcześniej i niestety nic się nie zmieniło poza tym, ze lekarz dodał mi dwa kolejne leki i jeśli one nie pomogą - kładzie mnie na oddział...W dodatku pogorszyły mi sie wyniki krwi tzn.znów obniżył mi sie poziom hemoglobiny...
Także dziewczyny te plamienia to jednak nie jest taka błaha sprawa, więc uwazajcie na siebie!!!
pozdrawiam
 
Ja rowniez mam krwiaka, wykryto go w 9 tyg obecnie jestem w 17 i caly ten czas mam plamienia mimo tego ze lekarz powiedzial ze krwiak znacznie sie zmniejszyl.
Na wizyte kontrolna ide za 2 dni okarze sie wtedy czy cos sie poprawilo, boje sie strasznie bo plamienia caly czas mam.
 
ja mam takie pytanie czy ktoras z was miala do konca ciazy uplawy,czy ustapily one jak dostalyscie od lekrza lekarstwo,ja biore juz od ponad tygodnia a uplawy nadal sa:shocked2:
 
Ja co prawda miałam problem z upławami, ale od momentu kiedy ostatni raz zaaplikowałam sobie Cenesten (3x Clotrimazole w uk bez recepty) mam świety spokój. Może leki które przyjmujesz są niedopasowane do typu upławów jakie Ci dokuczaja?? a może wody Ci już odchodza??
 
Witam dziekuje ze napisałas trzymam kciuki za ciebie i twoje malenstwo mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze daj znak jak tam po wizycie u lekarzea ja mam dopiero 27 wizyte i tez strasznie sie boje ale jestem dobrej mysli pozdrawiam
 
toi raczej nie wody,zreszta niewiem czy juz je mam...jak na razie zauwazylam tylko brazowa wydzieline,bylam juz tym u lekarza,jutro ide do mojej gin i zobaczymy co ona mi powie.bywa tez tak ze sluz jest jasno zolty wiec juz sama niewiem o co chodzi mojemu organizmowi
 
będzie dobrze, ja o swoim krwiaku staram się zapomnieć, choć dwie wizyty w szpitalu śnią mi się po nocach, ale mam nadzieję,że najgorsze mam za sobą, trzeba dużo odpoczywać, leżeć, tabletki i wiara,że będzie dobrze i wtedy jest dobrze, moje dzieciaki rozwijają się super, w sobote już może uda się zobaczyć ich płeć, jestem bardzo szczęśliwa. Dziewczynom z krwiakami radzę cierpliwości,mniej obaw, a wtedy wszystko się ułoży.
pozdrawiam

p.s moja wojna z krwiakiem trwała około miesiąca, u jednej wchłania się szybciej, u jednej wolniej trzeba być dobrej myśli:)
 
reklama
Moje tez były wodniste ale czasem lepkie. I czasami niestety zalatywały że aaaa :crazy: Dzisiaj byłam u lekarza i kazał mi brak Nystatyne dopochwowo. No i zobaczymy jakie beda efekty.
 

Podobne tematy

Do góry