reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
Cześć malgonia83 ja wczoraj pojechałam na zakupy, oczywiście nic sobie nie kupiłam... niestety jak za dużo pochodzę lub jeżdżę samochodem to bardzo brzuch mi się stawia, wczoraj tak dużo znów nie chodziłam, ale sama jazda źle na mnie wpływa :( dzisiaj dużo mam zamiar leżeć, do fryzjera tylko wyskoczę i leżonko niestety :( jeden problem się skończył to zaczął się drugi :( za tydzień mam wizyt, zobaczymy co lekarz powie... ja nie wiem jak u mnie jest z łożyskiem, nic lekarz nie mówił czy jest nisko czy dobrze...
 
Cześć dziewczyny, jestem obecnie w 14 tyg ciąży, dwa tygodnie temu trafiłam z dość dużym krwawieniem do szpitala, okazało się, że mam odwarstwienie kosmówki, leżałam prawie 2 tyg w szpitalu, teraz jestem w domu ale wciąż plamię na brązowo i to dość sporo, cały czas leżę, tylko do toalety wstaję, już zaczynam się źle czuć :-( kręci mi się w głowie przez to leżenie... biorę leki, nie wiem czy coś się poprawiło czy nie... lekarz nic mi nie powiedział... dzisiaj czułam lekkie zaciskanie w dole brzucha ale to przez chwile i widzę jak mi delikatnie skacze brzuch... czy któraś z Was miała podobnie???


Ja jestem w 13 tyg. i w 9 tyg. miałam lekkie odklejenie się kosmówki i plamiłam też na brązowo, ale lekarze zapewniali mnie ze jest wszystko w porządku, że to są tzw. brudy i jakby się coś tam oczyszczało. Też ciągle muszę leżeć mimo tego, że już mi nic nie leci, nie mam bóli brzucha, a lekkie bóle zawsze mogą być. A ja założyłam tu post o skakaniu brzucha i słabościach i okazało się, że to jelita tak pracują. Jak to Twoja pierwsza ciąża, to za szybko na ruchy dziecka. ;)
Ale nie masz się czym martwić na razie, a doskonale Cię rozumiem. Będzie dobrze. ;)
 
Obecnie jestem w 22t.c i już wiem co to jest to zaciskanie brzucha dołem, to jest tzw.stawianie się brzucha, czyli skurcze macicy :( skończył mi się jeden problem, zaczął drugi, nie mogę za dużo chodzić bo później mi się często stawia brzuch, jeździć samochodem tym bardziej nie mogę bo są wstrząsy i wtedy od razu czuję te skurcze :( najgorzej mnie martwi, że biorę 3 razy nospe forte i 3 razy magnez a i tak te skurcze są często... czasami 15,20 razy dziennie. Ostatnio zaczynam mieć już obsesje i ciągle dotykam brzucha, żeby zobaczyć czy oby przypadkiem nie jest twardy...
 
magda88 powiedz mi co to jest to stawianie sie brzucha?nie wiem jak to rozpoznac?czasami czuje taki twardy brzuch,ale dol brzucha miekki.skurczy i bolu nie mam.tez biore nospe 3 razy ale zwykła.jak tam dzdziulek kopie?u mnie czasami ostro:)fajne uczucie.
 
czasami nic nie czuje, tylko dołem brzuch się twardy robi, a czasami czuje taki mocny ucisk, takie parcie dołem brzucha i wtedy czuje że jest twardy jak kamień dołem i trochę obolały, ale nie boli mnie to... lekarz mi mówił że normalnie brzuch ma prawa do 10 razy na dobę się postawić, a mnie ostatnio bardzo często się stawia, czasami z 20 razy może więcej :( zaczynam już obsesji dostawać i ciągle się macam po brzuchu, bo mam wrażenie że twardniej :( idę jutro zrobić sobie badania z krwi to od razu poszukam mojego lekarza i zapytam co w takiej sytuacji, wizytę mam za tydzień a w piątek mam wyjazd 120km do szkoły na egzamin i nie wiem czy mi wolno jechać
 
reklama
hej dziewczyny:) Rozpoczęłam dopiero 8 tydzień a już przypałętały się problemy:( Będąc na USG lekarz zauważył u mnie niewielkie odwarstwienie kosmówki na tylnej ścianie. Pisałyście wcześniej sporo na ten temat a więc może podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami. Mianowicie chodzi mi głównie o plamienia-brudzenia. Ja na szczęście nie mam plamień krwią, jest to taka brązowa, czasem karmelowa wydzielina, z drobnymi strzępkami, a czasem ciemno brązowe niteczki-strzępki. Czy u was wyglądało to podobnie? Lekarz nie kazał mi leżeć ale ja na wszelki wypadek staram się leżeć jak najwięcej. Biorę 2x1 duphaston. Pozdrawiam:)
 

Podobne tematy

Do góry