reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron, tsh

Tulcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
3 140
Miasto
Śląsk
Czesc dziewczynki 😊 jestem w 5+4. W tamtym tygodniu w środę zrobiłam badanie na progesteron, który wyszedł 21,46, powtórzyłam te badanie dzisiaj i wynik 20,99. Powiedzcie mi czy jest się czym niepokoić? Mówiąc szczerze myslalam, ze wynik pójdzie jeszcze w górę. Wiem, ze wynik mieści się w normie, ale czy nie powinnam szybciej udac się do ginekologa? Po dupka? Wizytę mam dopiero 05.08, w przyszły czwartek.
Mam tez pytanie odnośnie tsh, przed ciaza wynik miałam 1,5 leczę się letroxem 4dni po 0,50, 3 dni po 0,75. Wizytę mam dopiero we wrzesniu, będę dzwonić o wcześniejszy związku z ciaza, czy sama mogę sobie np zmienić na 3x0,50 i 4x0,75? Czy ogólnie zostać już na 0,75? Wybaczcie, ze tak smęcę, ale jestem już po jednej biochemicznej, nie chciałabym stracic tej ciąży. Chciałam tez zrobić bete, ale już się powstrzymałam..
Z gory dzieki za odpowiedzi 😘
 

Załączniki

  • C42B8E29-55D4-4D77-AE5A-19BB89E712D8.jpeg
    C42B8E29-55D4-4D77-AE5A-19BB89E712D8.jpeg
    126,1 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Rozwiązanie
Progesteron bardzo ładny, tsh tez. A tsh będzie Ci w ciąży skakać, ja w ciąży dawki mialam x2 niż to co przed ciąża, ale to sprawa bardzo indywidualna. Sama nie kombinuj. Wizytę u endo faktycznie dobrze byłoby mieć jeszcze w sierpniu.
A na ciążę bio-chem nie mamy wpływu, nawet jakbyś była okazem super-zdrowia. Zdarza się i tyle. Trzymam kciuki, żeby się teraz udało.
Nie zmieniaj dawki sama , tsh jest ok ,ale jak się boisz zadzwoń do gina
Tak na prawdę dopiero mam pierwsza wizytę (Prywatna) w przyszły czwartek do ginekologa i nie mam gdzie dzwonić 😑 Bo poprzedni do którego chodziłam zmienił się bardzo i powiedział, ze po biochemicznej mam koniecznie odczekać 3 miesiace. Nawet na badania mnie nie skierował jak wiedział, ze chcemy się starać bo jak mogę w dobie koronawirusa się starać o dziecko.. a co myslisz o tym progesteronie? Cieszę się, ze się wypowiedzialas. Liczyłam na to😁
 
Tak na prawdę dopiero mam pierwsza wizytę (Prywatna) w przyszły czwartek do ginekologa i nie mam gdzie dzwonić 😑 Bo poprzedni do którego chodziłam zmienił się bardzo i powiedział, ze po biochemicznej mam koniecznie odczekać 3 miesiace. Nawet na badania mnie nie skierował jak wiedział, ze chcemy się starać bo jak mogę w dobie koronawirusa się starać o dziecko.. a co myslisz o tym progesteronie? Cieszę się, ze się wypowiedzialas. Liczyłam na to😁
Dzięki 😉 kurczę jeśli chodzi o progesteron ,to nie wiem , jeśli nie plamisz ,to pewnie jest ok , będzie dobrze
 
reklama
reklama
Progesteron bardzo ładny, tsh tez. A tsh będzie Ci w ciąży skakać, ja w ciąży dawki mialam x2 niż to co przed ciąża, ale to sprawa bardzo indywidualna. Sama nie kombinuj. Wizytę u endo faktycznie dobrze byłoby mieć jeszcze w sierpniu.
A na ciążę bio-chem nie mamy wpływu, nawet jakbyś była okazem super-zdrowia. Zdarza się i tyle. Trzymam kciuki, żeby się teraz udało.
 
Rozwiązanie
Do góry