reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron

Ania20719

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2019
Postów
515
Witam.Bylam na badaniu progesteronu i wynik mam taki..
Wynik w surowicy 7,5 ng/ml
Kobiety miesiączkujące:
Faza folikularna: 0,0 - 0,3 ng/ml
Faza lutealna: 1,2 - 15,9 ng/ml
Kobiety po menopauzie: 0,0 - 0,2 ng/ml
Kobiety w ciąży:
Pierwszy trymestr: 2,8 - 147,3 ng/ml
Drugi trymestr: 22,5 - 95,3 ng/ml
Trzeci trymestr: 27,9 - 242,5 ng/ml
 
reklama
reklama
Idź idź , ja myślę że jednak to ciąża , ujemna beta i progesteron świadczący o tym że jesteś po owulacji , jednak coś znaczą , eh ręce opadają jak to czytam ,ale nie umiem nic nie napisać ;D
 
Kurcze no, wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego wykresu cyklu miesiaczkowego. Progesteron nie jest wyznacznikiem ciąży, jedyne badanie które wykrywa ciąże to bHcg.
W którym tygodniu myślisz że jesteś?
Sporo masz wątpliwości czy iść dzisiaj czy za tydzień do lekarza do wychodzę z założęnia że lepiej się krócej stresować i iść dziś. Musisz tylko postawić sprawę jasno o co Ci chodzi, lekarz się nie domyśli i bez sensu tracisz pieniądze na badania i wizyty, które i tak nic nie wnoszą.
IMG_20190705_123848.jpeg
 
Kurcze no, wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego wykresu cyklu miesiaczkowego. Progesteron nie jest wyznacznikiem ciąży, jedyne badanie które wykrywa ciąże to bHcg.
W którym tygodniu myślisz że jesteś?
Sporo masz wątpliwości czy iść dzisiaj czy za tydzień do lekarza do wychodzę z założęnia że lepiej się krócej stresować i iść dziś. Musisz tylko postawić sprawę jasno o co Ci chodzi, lekarz się nie domyśli i bez sensu tracisz pieniądze na badania i wizyty, które i tak nic nie wnoszą.Zobacz załącznik 994493
Ona już od miesiąca albo dłużej uważa że jest w ciąży , jeden wątek został już zamknięty ,bo to jest absurd , miała miesiączkę ,robiła po niej testy i bete 2 razy , była u ginekologa Ona nie jest w ciąży nie ma takiej możliwości
 
Ona już od miesiąca albo dłużej uważa że jest w ciąży , jeden wątek został już zamknięty ,bo to jest absurd , miała miesiączkę ,robiła po niej testy i bete 2 razy , była u ginekologa Ona nie jest w ciąży nie ma takiej możliwości
Ja to wiem, Ania nie [emoji28] Dlatego myślę że powinna iść do lekarza już dziś, powiedzieć że jest w ciąży bo tak czuję, chociaż wszystkie testy mówią inaczej i załatwić tą sprawę raz a dobrze [emoji39]
 
Ja to wiem, Ania nie [emoji28] Dlatego myślę że powinna iść do lekarza już dziś, powiedzieć że jest w ciąży bo tak czuję, chociaż wszystkie testy mówią inaczej i załatwić tą sprawę raz a dobrze [emoji39]
No Ona pójdzie ,i zaś będzie że zbadał ją dopochwowo ,i nic nie było widać ,albo że przez brzuch i dlatego nie było widać ha ha ha
 
reklama
Do góry