reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Prośba o pomoc ;)

Dołączył(a)
26 Grudzień 2016
Postów
4
Rozwiązania
0
Drogie Mamy dzieci do lat 3 oraz Przyszłe Mamy!

Zwracamy się do Pani z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu, którego celem jest określenie wiedzy na temat żywienia w ciąży wśród kobiet ciężarnych i matek dzieci do 3 roku życia.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 5-10minut i jest w pełni anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane tylko do celów naukowych.

LINK - Link do: Ankieta o wiedzy na temat żywienia w ciąży
Dziękuję za wyrozumiałość.
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry