reklama

Prośba o rozmowy na gg.

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez justinkowa, 22 Kwiecień 2012.

1. justinkowa

justinkowa Zaciekawiona BB

Bardzo proszę aby ktoś napisał, odezwał się do mnie na gg- 40059967, lub mail- justinkowa@onet.pl. porozmawiał, tak bardzo jest mi cięzko, tak wszystko traci sens, tak wszytsko boli. Bede bardzo wdzięczna. Napisałam w dziale POZEGNANIA o tym co się stało..

2. anka16765

anka16765 szczęśliwa mamusia

Dziewczyny ma może któraś z was kontak z Justyną pisałam znią na gg pare razy ale teraz przeżyłam szok w opisie na jej gg jest napisane tak gg nieaktualne Justyna nie żyje normalnie sie przestraszyłam i nie mogę przestac myślec o niej??

3. reklama
  4. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

5. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

dziewczyny nie wiem jak wam ale mi to bardzo brzydko pachnie :wściekła/y:

cos mi sie zdaje ze laska zrobila nas w balona :-(

pisała ze jak tylko trafila do szpitala to po godzinie było juz stwierdzone ze ma nowotwór szyjki macicy z przezutami
    ale przeciez w takim kierunku robi sie mnustwo badan ktore nie wychodza w ciagu godziny :no:

6. anka16765

anka16765 szczęśliwa mamusia

no właśnie do mnie to samo pisała potem opis na gg justyna nie żyję masakra ona naprwde ma cos w głowie nie tak !!!!

7. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

sosnowiczanka przeczytałam wszystko,ale masakra!!!!!!!!!!!!!!!

8. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Izi ja tez przeczytalam wszystko, w glowie mi sie nie miesci ze mozna miec tak nasrane w glowie. Mysle ze nasza kolezanka mogla by horrory pisac... Tylko po co to wszystko?

9. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Sosnowiczanka... n ie mam pojecia po co..moze dlatego nie wiemy,bo jestesmy normalne??

10. reklama

Poleć forum