reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę o informację

Dołączył(a)
30 Marzec 2008
Postów
1
zaczęłam rehabilitację dziecka po repozycji stawu biodrowego metodą Vojty bardzo proszę rodziców których dzieciaki były tą metodą rehabilitowane o informację czy pomogły Waszym dzieciakom mam mętlik w głowie gdyż nie którzy bardzo przestrzegają mnie inni popierają a nie chcę mojej córeczce zaszkodzić jest to dla mnie bardzo ważne:-( agnieszka i mała Oliwka
 
reklama
moja mama mi mowila, ze jak bylam mala to tez mialam problemy ze stawami biodrowymi, ta wlasnie metoda doprowadzila mnie do porzadku takze uwazam, ze nie ma co sie bac
jak lekarz zalecil taka rehabilitacje to nie bez powodu
jak teraz to zaniedbasz to pozniej bedzie coraz gorzej
a ile mala ma
bo dopoki nie chodzi to jest ok
a pozniej to nie bedzie chciala cwiczyc
 
Do góry