reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc

oliwiajaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2023
Postów
21
Mam prawie 5miesiecznego synka. Wczoraj około godziny 18 obudził sie i zaczął przeraźliwie płakać. Dawałam mu pierś lecz on trochę ciągnął a potem sie od niej odrywał i dalej płakał. Nosiłam go po rękach dawałam smoczek próbowałam uspokoić i uśpić na chwilę działało ale zaraz znowu płakał przeraźliwie. Gdy go na łóżko kładłam na chwilę to strasznie płakał. Pomyślałam że go wykąpie więc go wzięłam do wody no i trochę już był spokojniejszy ale jak go w ręczniku położyłam na łóżko by go ubrać to znowu zaczął płakać.Znowu wzielam go do piersi ale nic nie działało potem probowalam go uśpić było widać że jest mega zmęczony. Przysypiał mi trochę na rękach i tak jakby jęczał trochę przez sen i zaraz znowu sie budził i płakał. Zrobiłam mu też mleko w butelce wypił około 30ml i przysnął mi przy jedzeniu więc go położyłam na łóżku wtedy sie też właśnie obudził ale już złapał pierś a potem zasnął . I jak już zasnął to spał 2/3 godziny . W nocy raz też mi sie potem obudził z płaczem i nad ranem ale już potem było wszystko ok jak wstaliśmy rano. Zwykle jak sie w nocy budzi do jedzenia to mi nie płacze a przynajmniej nie tak. Dziś gdzieś tak około 10 rano miał stan podgorączkowy 37.8st. Teraz narazie sie wszystko unormowało ... Czy ktoś wie co to może być ? Kolka lub jakiś wirus? Wczoraj rano dawałam mu troszkę jabłka skrobałam mu łyżeczka i dawałam tak po odrobince żeby sobie spróbował. Ale wszystko było ok przez cały dzień. A tak poza tym to narazie karmię go cały czas piersią butelkę robię mu tylko w nagłych wypadkach .
 
reklama
Powodów może być wiele - z najbardziej powszechnych to zęby. A drugi - to jabłko mogło spowodować jakąś rewolucję żołądkową (ja np. jak zjem jabłko na pusty żołądek, to mnie skręca).
 
Też obstawiałabym zęby, szczególnie, że był ten stan podgorączkowy, ale na razie odpuść sobie z podawaniem do jedzenia czegokolwiek innego niż mleko.
A ślini się, pcha rączki do buzi? Nie ma rozwolnienia?
 
Też obstawiałabym zęby, szczególnie, że był ten stan podgorączkowy, ale na razie odpuść sobie z podawaniem do jedzenia czegokolwiek innego niż mleko.
A ślini się, pcha rączki do buzi? Nie ma rozwolnienia?
Tak od dłuższego czasu już sie ślini,rączki bierze do buzi kupiłam mu nawet gryzaczek, widać że te ząbki niedługo wyjdą. Też myślałam właśnie że to na zęby ale poprostu sie przestraszyłam na początku i już sama nie wiedziałam czy to jabłko czy ząbki .
 
Do góry