reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o Wasze zdanie na ten temat ...

Karolcia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2016
Postów
518
Witam ;)
Mam do Was takie pytanie ... Ostatni okres miałam 19 października, mam cykle 33dniowe. Kochałam się ze swoim mężczyzną 1 i 5 listopada. Okres się spóźnia kilka dni dopiero, ale jak wszystkie kobiety, które myślą o dzidzi mam mętlik w głowie ... Robiłam test dwa dni przed spodziewaną miesiączką i dwa dni po (nie były robione z p0ornnego moczu) ... obydwa negatywne ... Mam bolące piersi jak na @ ... ale brzuszek nie boli w ogóle a przechodzę @ bardzo ciężko, jedynie co zaobserwowałam to poczuję tępy ból jajnika, ale trwa to kilka sekund i koniec. Naczytałam się o negatywnych testach a jednak potwierdzonych później ciążach, o tym,że przy dłuższych cyklach też czas testu pozytywnego się przesuwa.. Co o tym sądzicie ??? Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat ;)
Nadmienię, że z pierwszą ciążą nie miałam problemów, wstyd się przyznać ale po 8 latach nie wiele pamiętam z tamtego pięknego okresu. Serdecznie Was pozdrawiam ;))
 
reklama
Wszystko mozliwe :) Idz na bete! Mam kolezanki,u ktorych testy nie wykrywaly wczesniej ciąży (przesunieta owulacja) a beta juz tak. Bedziesz miala jasnosc.
 
Witam ;)
Mam do Was takie pytanie ... Ostatni okres miałam 19 października, mam cykle 33dniowe. Kochałam się ze swoim mężczyzną 1 i 5 listopada. Okres się spóźnia kilka dni dopiero, ale jak wszystkie kobiety, które myślą o dzidzi mam mętlik w głowie ... Robiłam test dwa dni przed spodziewaną miesiączką i dwa dni po (nie były robione z p0ornnego moczu) ... obydwa negatywne ... Mam bolące piersi jak na @ ... ale brzuszek nie boli w ogóle a przechodzę @ bardzo ciężko, jedynie co zaobserwowałam to poczuję tępy ból jajnika, ale trwa to kilka sekund i koniec. Naczytałam się o negatywnych testach a jednak potwierdzonych później ciążach, o tym,że przy dłuższych cyklach też czas testu pozytywnego się przesuwa.. Co o tym sądzicie ??? Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat ;)
Nadmienię, że z pierwszą ciążą nie miałam problemów, wstyd się przyznać ale po 8 latach nie wiele pamiętam z tamtego pięknego okresu. Serdecznie Was pozdrawiam ;))
Może okres spóznia się z innego powodu i to nie jest ciąża.
Najlepiej poczekaj jeszcze tydzień dwa, ponów test no i idz do ginekologa.
 
Zrob bete bo nigdy nic nie wiadomo u mnie test wyszedl juz 5 dni przed terminem @. A co o tym myslimy byl seks moze byc ciaza lub nie...

010igov3fkey3mez.png
 
Poczekam do końca tygodnia i pojadę zrobić bete ... U mnie nadal bolące piersi i zero innych objawów ... w sumie @ też się nie śpieszy ...
 
Mnie bolały piersi jak na @, później zaczęły też boleć sutki, a do tego doszło zmęczenie, ciągła senność, co towarzyszy mi do dzisiaj :)
 
reklama
Zrobić jak najszybciej betę, jeśli to ciąża będzie można już zacząć poważnie myśleć o suplementacji. A jeśli nie, o sprawdzeniu skąd biorą się zaburzenia cyklu co może Cie uchronić przed przyszłymi problemami.
 
Do góry