reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o wskazówki/ pierwszy wykres

Dołączył(a)
25 Lipiec 2017
Postów
9
Witam,
dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę, ponizej moje pomiary, sa jeszcze niepelne jednak chcialabym zapytac o wspolzycie. Tzn, czy dobrze obstawialam, ze jeśli doszlo do owulacji to dobrym czasem byl 8 i 9 dc? Stawiam w interpretacji pierwsze kroki...
1dc 36,8
2dc 36,7
3dc 36,6
4dc 36,7
5dc 36,9
6dc 36,6
7dc 36,9
8dc 37.
9dc 37.
10dc 37
11dc 37
12dc 37
13dc 37
Będę mierzyła nadal.
I jeszcze jedno pytanie: Wg średnich z kalendarza (sr z 3m-cy)okres mam 5 dniowy, cykl 27dniowy i wg tych danych owu powinna być jutro...
Ktoras doswiadczona kobieta mi pomoże? Z gory dziękuje <3
 
reklama
Kup lepiej test owu albo monitoring cyklu:)
Nie ma co sie opierac na kalendarzyku
Bo zawsze sie cos przesunąć może:)
Ja teraz po ciazy mam cykle jam w zegarku ale przed mialam nieregularne i owu wystąpiła w dniu miesiączki o czym nawet nie wiedzialam bo nie mialam sluzu plodnego:p
I zaszłam:)
 
Witam,
dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę, ponizej moje pomiary, sa jeszcze niepelne jednak chcialabym zapytac o wspolzycie. Tzn, czy dobrze obstawialam, ze jeśli doszlo do owulacji to dobrym czasem byl 8 i 9 dc? Stawiam w interpretacji pierwsze kroki...
1dc 36,8
2dc 36,7
3dc 36,6
4dc 36,7
5dc 36,9
6dc 36,6
7dc 36,9
8dc 37.
9dc 37.
10dc 37
11dc 37
12dc 37
13dc 37
Będę mierzyła nadal.
I jeszcze jedno pytanie: Wg średnich z kalendarza (sr z 3m-cy)okres mam 5 dniowy, cykl 27dniowy i wg tych danych owu powinna być jutro...
Ktoras doswiadczona kobieta mi pomoże? Z gory dziękuje <3
Kupsobie testy owulacyjne 7 szt koszt ok 19 zl, zacznij robic od 10dc. I bedziesz wiedziala kiedy owulka bedzie
 
Serio? No tak to nigdy nie myslalam :errr: Pragniemy doczekać się dziecka wiec zrobię wiele... w tym mierzenie temperatury :)
 
Ale mierzenie jest nie miarodajne...
Zrob tak jak wyze napisaliśmy;)
I kochaj sie codziennie albo co dwa dni hehe
 
reklama
Do góry