reklama

Proszę o... Zapraszam na... - ankiety, aukcje itp o których nam napisano na watku

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2009' rozpoczęty przez Kluliczek, 16 Czerwiec 2008.

1. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

W tym watku znajda się wzelkie prosby o wypełnianie ankiet do prac dyplomowych, informacje o sprzedażach rzeczy oraz wszelkie prosby i informacje które kierują do nas inne forumowiczki.

Ostatnia edycja: 30 Kwiecień 2009
  2. Marteczka23

Marteczka23 Fan(ka)

3. reklama
  4. Marteczka23

Marteczka23 Fan(ka)

Witam ponownie,przepraszam,że po raz drugi:sorry: ale przez to że chciałam iść komuś na rękę,zakończyłam aukcję przed czasem i straciłam "potencjalnych klientów",teraz ta osoba mówi,że nie kupi poza Allegro bo nie ma zaufania.Super!Tylko dzięki niej moje dziecko nie dostanie na Mikołaja teraz nic:-(
    A więc jeśli nie macie jeszcze takowego sprzętu to zapraszam:
    Mata edukacyjna Fisher Price Tańczące zwierzęta (497666286) - Aukcje internetowe Allegro
    Karuzelka z projektorem Fisher Price 'Panda' (497673684) - Aukcje internetowe Allegro

5. dorota565

dorota565 Początkująca w BB

6. Marteczka23

Marteczka23 Fan(ka)

7. aOLA

aOLA Gość

zapraszam
    Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    moja córcia to styczniówka 2008 więc ciuszki będą pasowały na wasze małe na wiosne-jesień
    Mam też paczkę ciuszków na lato oraz ubranko do chrztu na wiosnę-lato firmy TUP TUP w stanie idealnym-raz założone (sukienka sweterek kapelusz body rajstopy i skarpetki) Idealne na chrzciny na wielkanoc(r68-74)

Załączniki:

8. aOLA

aOLA Gość

9. aOLA

aOLA Gość

10. reklama
  11. podtexciara

podtexciara Zaciekawiona BB

Witam, 16 listopada 2008 urodziłam chłopczyka Bartoszka. W szpitalu dostałam Niebieskie pudełeczko Skarb malucha oraz te drugie, którego nazwy nie pamiętam :(

Mam pytanie do mam. W pudełeczku znajdowała się ulotka Instytutu Pampers. Taka zielona książeczka, w której był jeden pampers i kilka chusteczek. Mam prośbę do mam, które posiadają taką książeczkę, czy by mogły zobaczyć czy nie mają w niej wierszyków dotyczących kąpieli, na dobranoc. Wiem, że w niej były, ale ja swoją ulotkę zapodziałam i nie mogę sobie przypomnieć treści tych wierszyków. Byłabym bardzo wdzięczna za napisanie treści tych rymowanek. Proszę, poszukajcie!

GG: 2862607

12. Kupinosia

Kupinosia Mama Oli i Kasi

Książeczki nie mam ale polecam strone z wierszykami, rymowankami i kołysankami : Kołysanki

Poleć forum