reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Prywatna Świetlica dla dzieci

Dołączył(a)
28 Styczeń 2007
Postów
1
Witam wszystkie drogie mamy z Poznania.
Jestem profesjonalna nianią, proawadzę Prywatną Świetlice dla dzieci dla maluszków od roku do 11 lat. Jest ona otwarta przez caly tydzień w godzinach dostowanych do klienta. Mój tel. 781633267, 0618224536.
Możecie u mnie bezpiecznie zostawić maluchy i pójść na zakupy czy do pracy.
Godzina tylko 7zł.
moja strona [url=http://www.swietlica.altnet.pl
ul Szydłowska 64c
Zapraszam
 
reklama
Do góry