reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przedostatni dzień płodny

Kazimiera321

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzień dobry, bardzo chciałbym zostać mamą. Moje miesiączki są regularne, cykl trwa 28 dni, ostatnia owulację miałam 21.03. 24.03 kochałam się z moim partnerem i osiągnęliśmy orgazm w tym samym momencie przez co praktycznie całe nasienie zostało we mnie ( skurcze). 24 był jeszcze dniem płodnym i wiadomo dni płodne to dni płodne 😋 ale naczytałam się i mam wątpliwości czy się udało. Czy jest tu jakaś mamusia albo przyszła mamusia która zaszła w ciąże w przedostatni dzień płodny bądź ostatni dzień płodny?

reklama

Ewka34

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
Dzień dobry, bardzo chciałbym zostać mamą. Moje miesiączki są regularne, cykl trwa 28 dni, ostatnia owulację miałam 21.03. 24.03 kochałam się z moim partnerem i osiągnęliśmy orgazm w tym samym momencie przez co praktycznie całe nasienie zostało we mnie ( skurcze). 24 był jeszcze dniem płodnym i wiadomo dni płodne to dni płodne 😋 ale naczytałam się i mam wątpliwości czy się udało. Czy jest tu jakaś mamusia albo przyszła mamusia która zaszła w ciąże w przedostatni dzień płodny bądź ostatni dzień płodny?
No my "popłynelimy" w tym cyklu ☺ bylo przed,w trakcie i po owulacji :p w przyszly pt mam dostac okres.. zobaczymy.. i szczerze mowiac troche sie boje :/

Kazimiera321

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Powodzonka! My „popłynęliśmy„ tylko dwa dni po owulacji i dzisiaj czyli już dzień niepłodny.:. Niestety ☹☹

agabaj92

Rozwiązania
0
Pamiętaj, że plemniki do 3 dni mogą zostać w twoim ciele, w twojej macicy, tyle ponoć żyją i mogą przetrwać. Ja nawet nie pamiętam kiedy zaszłam, ale zazwyczaj seks był co 2 max 3 dni więc nie wiem czy w późną owulacje sie udało czy jak. Ale ze spokojem zobaczysz czy dostaniesz najbliższy okres i wtedy możesz sie zastanawiać co i jak.

Kazimiera321

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Aga wiem, że mogą przetrwać kilka dni, ale to mnie nie urządza, bo nawet jeżeli przeżyły te trzy dni to tylko po to żeby dotrzeć do dni niepłodnych, gdyby to było kilka dni przed owulacją to moooże, kochaliśmy się dwa dni po owulacji 😌

Ewka34

Rozwiązania
4
Aga wiem, że mogą przetrwać kilka dni, ale to mnie nie urządza, bo nawet jeżeli przeżyły te trzy dni to tylko po to żeby dotrzeć do dni niepłodnych, gdyby to było kilka dni przed owulacją to moooże, kochaliśmy się dwa dni po owulacji 😌
Komorka jajowa jest zdolna do zaplpdnienia 24 godz a nieraz i 48 ,chyba ze np tez owulka ci sie przestawila, wiec szansa jest ;)

agabaj92

Rozwiązania
0
Zaczekaj spokojnie na następny okres. U mnie w styczniu stwierdził lekarz torbiel po 20 stycznia i myślałam, że z ciąży w najbliższy czas może być nic z tego, a tu mega niespodzianka, że sie udało. Więc spokojnie

reklama

wiola0904

Rozwiązania
0
jeśli owulacja była 21 marca a seks 24marca to nikłe szanse na zajście juz po owulacji... seks po owulacji zalecany jest tylko dlatego, ze moze sie ona przesunac... po owulacji nastepuja dni nieplodne

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
A skąd pewność, że owulacja była 21?Nie wiem jaki prowadzisz kalendarzyk, ale po owulacji jest najwyżej jeden dzień płodny. Więc jeżeli rzeczywiście owulka była tego dnia to szanse na ciąże są prawie zerowe.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N 47 dzień cyklu, brak miesiączki, testy negatywne Ciąża, poród, połóg 2
K Kiedy zaznaczyć pierwszy dzień cyklu? Staramy się 11
N tabletki dzień po Ciąża, poród, połóg 2
nowamloda12 Jęczenie dzień i noc! Córka 6msc Potrzebuję porady 9
Lastrada07 Dzień zapłodnienia Ciąża, poród, połóg 14
A Spacer dzień po szczepieniu 5w1 Potrzebuję porady 9
M Ubieranie niemowlaka w dzień i w nocy Potrzebuję porady 7
Jarzynka Warunki snu niemowlęcia w dzień Potrzebuję porady 6
C Dziecko zamiast jeść w dzień je w nocy Potrzebuję porady 6
D Drzemki w dzień Spanie 16
M Dzień z noworodkiem Potrzebuję porady 8
P Pigułka dzień po, skutki uboczne Potrzebuję porady 4
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
C Niemowlę śpi w dzień w nocy buszuję Potrzebuję porady 3
C Niemowle ma problem z zasypianiem w dzień Niemowlaki 14
P Ciąża dzień po okresie Potrzebuję porady 4
PaulinaRP Usg 6tydz i 5 dzień,proszę o opinię Ciąża, poród, połóg 9
Zuuzaa254 Tabletka dzień po Potrzebuję porady 1
A Niemowlę nie śpi w dzień Potrzebuję porady 15
C Czy wasze dzieciątka w brzuszkach mają czasem gorszy leniwy dzień? Potrzebuję porady 5
D Dzień dobry:) Listopadowe mamy 2019 1
U Dzień Dobry, pomoże ktoś ? Potrzebuję porady 3
A 43 dzień i beta 1,2 Potrzebuję porady 1
N Jeden dzień przerwy w L4 w ciazy Potrzebuję porady 9
D Stosunek około 2-3 dni przed owulacją i dzień po a ciąża Staramy się 8
D Dzień dziecka tuż tuż:) Potrzebuję porady 13
S 3 dzień po transferze, bóle jak na miesiączke Potrzebuję porady 2
D Syn nie chce spać w dzień!!:( Potrzebuję porady 10
...Margotka9022... 4 dzień po porodzie a... symboliczny pączek Potrzebuję porady 6
J 20 miesięczne dziecko nie chce jeść w dzień tylko nocy Potrzebuję porady 2
A Dzień dobry proszę o poradę. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 12
alunia87 Ciąża 6 tydzień 6 dzień badanie Usg Staramy się 15
A 5 tyg. Nigdy nie śpi w dzień. Potrzebuję porady 8
etie Prezent na dzień dziecka Noworodek 14
P Dzień otwarty w Collegium Salesianum, tworzą też podstawówkę Ogłoszenia Szczecin 0
Katierinka Nocne histerie, dziki płacz w dzień, marudzenie u dziecka 1,8 m-cy Potrzebuję porady 17
M Bardzo krótkie drzemki w dzień u 4 miesięczniaka Spanie 1
E Problem ze spaniem w dzień Spanie 6
P 15 dzień cyklu ... kiedy ??? Potrzebuję porady 10
M Test owulacyjny dzień przed terminem miesiączki, zdjęcie. Potrzebuję porady 4
panifotografka SESJA ZDJĘCIOWA DLA CHUSTONOSZĄCYCH MAM Ogłoszenia - Wrocław 0
M Brak snu w dzień Potrzebuję porady 6
Poldka Prezent na dzień dziecka Rozwój i zabawy 5
K Problem z drzemkami w dzień Potrzebuję porady 16
S kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka na co dzień Pielęgnacja 7
P fotografia rodzinna SESJA W PREZENCIE NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA Ogłoszenia - Kraków 0
D Noworodek a spanie w dzień. Potrzebuję porady 3
E 6 tygodniowe dziecko nie śpi w dzień Potrzebuję porady 13
A 50 dzień cyklu Ciąża, poród, połóg 5
K Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na trwały makijaż przez cały dzień? Ładna mama 21