reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedostatni dzień płodny

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Dzień dobry, bardzo chciałbym zostać mamą. Moje miesiączki są regularne, cykl trwa 28 dni, ostatnia owulację miałam 21.03. 24.03 kochałam się z moim partnerem i osiągnęliśmy orgazm w tym samym momencie przez co praktycznie całe nasienie zostało we mnie ( skurcze). 24 był jeszcze dniem płodnym i wiadomo dni płodne to dni płodne 😋 ale naczytałam się i mam wątpliwości czy się udało. Czy jest tu jakaś mamusia albo przyszła mamusia która zaszła w ciąże w przedostatni dzień płodny bądź ostatni dzień płodny?
 
reklama
Dzień dobry, bardzo chciałbym zostać mamą. Moje miesiączki są regularne, cykl trwa 28 dni, ostatnia owulację miałam 21.03. 24.03 kochałam się z moim partnerem i osiągnęliśmy orgazm w tym samym momencie przez co praktycznie całe nasienie zostało we mnie ( skurcze). 24 był jeszcze dniem płodnym i wiadomo dni płodne to dni płodne 😋 ale naczytałam się i mam wątpliwości czy się udało. Czy jest tu jakaś mamusia albo przyszła mamusia która zaszła w ciąże w przedostatni dzień płodny bądź ostatni dzień płodny?
No my "popłynelimy" w tym cyklu ☺ bylo przed,w trakcie i po owulacji :p w przyszly pt mam dostac okres.. zobaczymy.. i szczerze mowiac troche sie boje :/
 
Dzień dobry, bardzo chciałbym zostać mamą. Moje miesiączki są regularne, cykl trwa 28 dni, ostatnia owulację miałam 21.03. 24.03 kochałam się z moim partnerem i osiągnęliśmy orgazm w tym samym momencie przez co praktycznie całe nasienie zostało we mnie ( skurcze). 24 był jeszcze dniem płodnym i wiadomo dni płodne to dni płodne 😋 ale naczytałam się i mam wątpliwości czy się udało. Czy jest tu jakaś mamusia albo przyszła mamusia która zaszła w ciąże w przedostatni dzień płodny bądź ostatni dzień płodny?
Pamiętaj, że plemniki do 3 dni mogą zostać w twoim ciele, w twojej macicy, tyle ponoć żyją i mogą przetrwać. Ja nawet nie pamiętam kiedy zaszłam, ale zazwyczaj seks był co 2 max 3 dni więc nie wiem czy w późną owulacje sie udało czy jak. Ale ze spokojem zobaczysz czy dostaniesz najbliższy okres i wtedy możesz sie zastanawiać co i jak.
 
Aga wiem, że mogą przetrwać kilka dni, ale to mnie nie urządza, bo nawet jeżeli przeżyły te trzy dni to tylko po to żeby dotrzeć do dni niepłodnych, gdyby to było kilka dni przed owulacją to moooże, kochaliśmy się dwa dni po owulacji 😌
 
Aga wiem, że mogą przetrwać kilka dni, ale to mnie nie urządza, bo nawet jeżeli przeżyły te trzy dni to tylko po to żeby dotrzeć do dni niepłodnych, gdyby to było kilka dni przed owulacją to moooże, kochaliśmy się dwa dni po owulacji 😌
Komorka jajowa jest zdolna do zaplpdnienia 24 godz a nieraz i 48 ,chyba ze np tez owulka ci sie przestawila, wiec szansa jest ;)
 
reklama
Aga wiem, że mogą przetrwać kilka dni, ale to mnie nie urządza, bo nawet jeżeli przeżyły te trzy dni to tylko po to żeby dotrzeć do dni niepłodnych, gdyby to było kilka dni przed owulacją to moooże, kochaliśmy się dwa dni po owulacji 😌
Zaczekaj spokojnie na następny okres. U mnie w styczniu stwierdził lekarz torbiel po 20 stycznia i myślałam, że z ciąży w najbliższy czas może być nic z tego, a tu mega niespodzianka, że sie udało. Więc spokojnie
 
reklama
jeśli owulacja była 21 marca a seks 24marca to nikłe szanse na zajście juz po owulacji... seks po owulacji zalecany jest tylko dlatego, ze moze sie ona przesunac... po owulacji nastepuja dni nieplodne
 
Do góry