reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zniknął śluz płodny?

Dołączył(a)
16 Listopad 2021
Postów
10
Hej kochane staraczki
Ten mój cykl wyjątkowo mnie zadziwia...
Ostatnio pierwszy raz w życiu miałam wraz z śluzem płodnym (rozciągliwym) małe nitki krwi, śluz dawał uczucie wilgoci ale nie było go bardzo dużo. Czekałam na jego zwiększenie się i owulkę. Do tej pory zawsze miałam w ten dzień wręcz „potop” oraz charakterystyczny całodniowy ból jajnika. Dziś wieczorem jednak ten śluz zaczął zanikać... czy to znaczy że w tym miesiącu nie było i nie będzie owulacji? Miałyście tak kiedyś? Trzymam kciuki za każda z was ❤️
 
reklama

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
3 756
Stwierdzić czy była owulacja czy nie można tylko na podstawie monitoringu. No jeszcze ciąża potwierdza owulację 😉 żadne objawy tj. śluz i jego ilość, ból czy plamienie owulacji nie potwierdzają.
 
Do góry