reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd

reklama
Madiu, te ceny są przerażające. To chyba jest wbrew prawu?????????????? Ja w prywatnej klinice płacę 1000 zł za wszystko...


Dla mnie też są to koszmarne ceny, i raczej niezgodne z prawem, ale co poradzić jak zamiast poród rodzinny to to ma być poród w specjalnych warunkach z udogodnieniami dla rodzącej ... aj życie
 
Ostatnia edycja:
Dziubasku, to jest normalna cena bez żadnych zniżek za poród naturalny i cesarkę ze skierowaniem lekarza a po porodzie pobyt (bez względu na ilość dni) na sali 2- osobowej. Pobyt w sali jedynce kosztuje 1500 zł. Cena i warunki są na prawdę fajne dlatego się zdecydowałam.
 
Dziubasku, to jest normalna cena bez żadnych zniżek za poród naturalny i cesarkę ze skierowaniem lekarza a po porodzie pobyt (bez względu na ilość dni) na sali 2- osobowej. Pobyt w sali jedynce kosztuje 1500 zł. Cena i warunki są na prawdę fajne dlatego się zdecydowałam.
jakbym miała takie warunki za taką cenę też bym się zdecydowała ;)
 
Do góry