reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
Witam! Dzis rano zobaczylam na tescie dwie bardzo wyrazne kreski i w zwiazku z tym dolaczam do Waszego grona :-) Mam na imie Gosia i mam 31 lat. Jestem mama 3,5 letniej Niny. Mieszkam pod Łodzią, pracuje w Łodzi w szwajcarskim koncernie. Moj maz ma wlsana firmie i zajmuje sie przeroznymi rzeczami. Jestesmy razem od 12 lat, a malzenstwem od 6 lat.
 
Dzień Dobry Grudnióweczki!!
nazywam się Marzena, mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam, że Wy tutaj jesteście i mam nadzieję, że będziemy często się tu spotykać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Jestem 35 letnią mamą trójki pociech,mam nadzieję że w pełnym składzie doczekamy grudnia....czego wam i sobie życzę:tak::tak::tak::tak: Adriana
 
Dopiero teraz zebrałam się aby tutaj zajrzeć i się wpisać;)

Mam na imię Magdalena, dobiegam 22 latek, mam już 3 letnią córeczkę Julkę.Obecnie studiuję, zajmuję się domem i córą.Jestem w związku małżeńskim z mężczyzną mojego życia, który ma już latek 30.zdecydowaliśmy się na drugie dzieciątko bo obydwoje poczuliśmy,że to dobry moment zarówno dla nas jak i dla naszej córci, która domaga się rodzeństwa;)
Wiem,że jestem bardzo młoda ale zawsze odstawałam od innych bo liczyły się dla mnie inne rzeczy niż dla moich równieśników.Podoba mi się moje życie, nie wyobrażam go sobie bez Łukasza i Julki i tej kolejnej dzidzi, która we mnie rośnie.Postanowiłam odchować teraz na spokojnie moje dzieci i kiedy będę wiedziała, że już nadszedł ten czas pójdę do pracy.Na razie sobie jakoś radzimy.O ciązy dowiedziałam się 18 kwietnia.Zrobiłam test tylko dlatego,że bardzo bolała mnie nerka a lek,który uśmierzał ten ból byłby niebezpieczny dla ciąży.Nie spodziewałam się,że w tym cyklu zajdę bo odpuściliśmy ze względu na to,że się rozchorowałam i musiałam brać antybiotyk.A tu taka miła niespodzianka:) ale się rozpisałam;)
 
Lena - pamietam jak narzekalas na Staraczkach, ze znowu nic nie wyjdzie w tym cyklu. a tu prosze - jestesmy razem na grudniowkach 2010 :-):-):-)
 
reklama
To i ja się w końcu przedstawię.

Mama na imię Beata i dobiegam 27 lat, mój mąż Marcin dobiega 29 lat. Mamy niespełna dwu letnią córkę Patrycję, w której tatuś jest zakochany po uszy ;-). Planowaliśmy drugie dziecko jakoś w tym roku, że zaczniemy starania, a tu niespodzianka bo dzidzia już się zaplanowała sama. Oboje pracujemy. Patrycja zostaje w domu z tatusiem lub z babcią w środku tygodnia, z w weekendy zawsze ja mam wolne. Mąż pracuje na zmiany. Od maja Patrycja wraca do żłobka, zrobiliśmy jej przerwę od października bo co chwila była chora, a teraz robimy drugie podejście, z nadzieję że ładna pogoda odstraszy choroby ;-)

Pozdrawiam
 
Do góry