reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Witam przyszłe Mamusie
smile.gif
ja dowiedziałam się w poprzedni poniedziałek że jestem w ciąży i nie wiem dokładnie jaki termin mi wypadnie
wink.gif
bardzo chciałabym aby był to już 2011 rok a z obliczen cyklu wychodzi mi grudzień/styczeń.
W piątek idę do lekarza i zobaczymy co powie...
wink.gif

To moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekscytowana i z zaciekawieniem obserwuję co się dzieje z moim organizmem
smile.gif

I pare słów o mnie:
mam prawie 25 lat, 2,5 roku po ślubie, właśnie rozpoczęłam staż - co mnie niepokoi - jak powiedzieć i kiedy w pracy. A dzidzi jeszcze nie planowaliśmy - od roku szukałam pracy i kiedy w końcu sie wbiłam chociaż na staż to ta wiadomość się pojawiła...ale bardzo się cieszę mimo tylu obaw
smile.gif


Dolegliwości jako takich nie mam, poza okropnym wzdęciem dziś
frown.gif


I zaczęłam chodzić na basen - planuje 2 razy w tygodniu jeśli nie będzie przeciwwskazań, na razie po pływaniu czułam się świetnie
smile.gif

Ależ się rozpisałam, ale tyle się dzieje że musiałam to gdzieś z siebie wyrzucić
smile.gif

Ściskam Was mocno!
smile.gif
 
reklama
Witam!
Jestem Katarzyna, lat 30, mieszkam w Łodzi. Od 5 lat mam wspaniałego męża, najlepszego przyjaciela, a teraz spodziewamy się naszego wspólnego cudu - cudu na który czekaliśmy 4 lata i już przestaliśmy wierzyć, że się wydarzy. Jesteśmy szalenie szczęśliwi i czekamy na naszą Kruszynkę z niecierpliwością;)

Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamusie i tatusiów:)
 
Witam , mam na imię Madzia mężatką jestem od lutego i praktycznie podczas miesiąca miodowego poczeła sie nasza iskierka która nie była planowana , hehe bynajmniej nie teraz . Dobijam do 30 tki więc mam sporo obaw o tą ciążę ale doświadczenie z ciążą już mam gdyż z poprzedniego związku mam już 2 synów .
 
WItam Dziewczyny !!

Nazywam się Monika !!! Przeprowadziłam się w okolice Piły z okolic Szczecina! Byłam na forum kwiecień 2009 i jestem mamą rocznego Szkraba Nikosia:) Właśnie przed chwilą dowiedziałam się że zafasolkowałam i jestem bardzo szczęśliwa!! Aktualnie siedzę z Miskiem na wychowawczym. Pozdrawiam
 
Witam.
Nazywam się Asia i mam 24 lata.Jestem z Wrocławia i 14 kwietnia dowiedziałam się o bobasku.
Wiadomośc była wielką niespodzianką,zwłaszcza gdy poszłam robic badania i w wynikach wyszło coś czego się bym niespodziewała :)
Jutro zaczynam 6 tydzień ciąży,trochę na leżąco ale mam nadzieje ,że wszystko będzie ok.
Pozdrawiam was mamusie i do napisania.
 
Witajcie grudnióweczki:-)
Mam na imię Marta, w październiku 27 lat. Mam blisko 3-letnią córeczkę Wiktorię (w sierpniu skończy) i męża Marcina.
Nie dawno przeprowadziliśmy się z Poznania do Paryża (jestem tu od 3 tygodni):szok::eek: Mega przedsięwzięcie, jeszcze nie zakończone. Aktualnie jestem tutaj sama, mąż doleci za jakieś 3 tygodnie, a córeczka 2 tygodnie później, bo jeszcze jedzie ze swoimi dziadkami na wakacje nad Bałtyk.
Jestem fizjoterapeutką i pracuję tutaj w szpitalu. Po pracy szykuję nasze paryskie gniazdko:-D Z powodu całego zamieszania z wyjazdem trochę późno robiłam test - dopiero we wtorek:-p:sorry:, choc mąż już przed wyjazdem nalegał, ale wtedy było zbyt wcześnie:laugh2:.
 
reklama
Do góry