reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przedszkolak

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
4 699
Rozwiązania
65
Ze strony w necie:
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 21 maja 2001 roku liczba dzieci w oddziale przedszkolnym czy w przedszkolu, w jednej grupie nie może przekroczyć 25 osób. Na jedną grupę przedszkolną, a więc automatycznie na 25 dzieci przypada jeden nauczyciel lub wychowawca, oraz dodatkowo osoba wspomagająca w opiece nad dziećmi.

Jak mam być szczera, to u nas w przedszkolu w młodszej grupie na ok 16-20 osób były 2 nauczycielki + osoba wspomagająca. Ja sobie nie wyobrażam jak jedna nauczycielka ma sobie dać radę z taką grupą dzieci - przecież nawet nie może pójść z dzieckiem do toalety, bo reszty grupy nie może zostawić 🤷‍♀️
 
reklama

Podobne tematy

Do góry