reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole nr.12 Osowa Góra

Myszka24bdg

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2008
Postów
41
Miasto
Bydgoszcz
witam!!! Mam pytanie czy ktoś z was posyła swoje dziecko do przedszkola nr 12 na osowej górze?? che tam zapisać mojego syna ma 3 latka ostatnio jak dzwoniłam poinformowali mnie tylko o kosztach tzn. że jesli maly by byl tylko 5 godzin to placili bysmy tylko nie cale 5 zl dziennie. chciala bym wiedziec jak tam jest, jakie dodatkowe koszty poniesiemy i co takie dziecko musi miec do przedszkola :-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Przedszkole super, atmosfera przyjazna,Panie opiekuńcze i kreatywne. Przedszkole jest w sarym budynku więc w środku też jest takie starodawne tzn Bardzo wysokie pomiwszczenia, duże okna ciężkie pełne drzwi itp. Jak dziecko jest od 8 do 14 to mieści się w 5 godzinach bezpłatnych gwarantowanych przez państwo. Stawka żywieniowa to 5 złotych dziennie do tego 20 zł na miesiąc na komitet. Dzieci z okazji świą dostają wypasione jak na tą kasę prezenty i paczki ze słodyczaami. Bardzo dużo są mna dworzu na placu albo spacerach. W trzylatkach trzeba mieć papcie i materacyk z podusią i kocyk. Polecam bo warto. My jesteśmy bardzo zadowoleni
 
Dziękuje bardzo za szybka odpowiedz. Mam nadzieje że się tam dostaniemy pani kazała skladac wniosek marzec ,kwiecień. A mam jeszcze jedno pytanie mój mały nie bardzo radzi sobie z ubieraniem butów itp czy to bedzie jakis problem?? czy panie tam pomagaja takim małym niezdarą :-)
 
Tak oczywiście w pierwszej grupie oprócz pań wychowawczyń jest jeszcze na stałe Pani pomoc i Panie które pracują w kuchni, roznoszą jedzonko pomagaja jeść ubierać itp. Dla mojego synka to one są do tej pory najkochańsze:-D
 
dziekuje ci bardzo za odpowiedz uspokoiłaś mnie troche. Ja trche zamuliłam bo jak maly pojdze we wrzesniu do przedszkola to juz go wezma do 4 latków :-) bo ma urodziny 28.09 ehhhee
 
witam mam kolejne pytanko:-) Jak to było z twoim dzieckiem odrazu chciało chodzic do przedszkola?? a i czy byliście wczesniej ogladac przedszkole <sa tam może jakieś drzwi otwarte??>
 
Mój F nie płakał w przedzskolu nie robił scen itp, ale wieczorkami mówił że nie chce iść że tęski i takie tam.Teraz chodzi z uśmiechem na ustach i nie marudzi.
Zawsze w czerwcu są takie zajęcia otwarte są już Panie wyznaczone dzieci z rodzicami idą do sali i tam jest około godzinki takich zajęć dziecko plus rodzic. Nie mam pojęcia ja to jest jak nie zaczynasz od początku tylko dziecko dołącza do istniejącej już grupy.
 
reklama
witam!! Niewiecie może kiedy jest nabor dzieci do przedszkola na rok 2012/2013 bo dzwonie do przedszkola i tam nikt nic niewie niewiem skad mam sie tego dowiedziec
 
reklama
Do góry