reklama

Przekarmione dziecko

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Pysia29d, 24 Lipiec 2010.

1. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

Nie wiem jak już mam go karmić:/ karmie nanem.od 1 tygodnia na butelce bo za mało mleka,i wpierdzielał 60 teraz ma 3 tygodnie i 3 dni i zjadałby nawet 130;/ dam mu 90 albo 80 to po 30 minutach jest ryk,je ręce smoka tak ciagnie jakby miał go zjeść. Dam mu np 100 i mimo odicie potem wymiotuje,albo jeszcze ze 2 razy uleje.Czy ja go nie pzrekarmiam?? próbuje dawac mu mniej ale jest straszny ryk nawet godzine dopóki nie dam tej butli.;/ILe wasze dzieci jadły?

2. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

miałam ten sa problem co ty z moją córką. potrafiła zjeść dwa cyce i za 30 min wydoić 60 ml butelki, a później wszystko ulała. poszłam z tym do pediatry i kazał mi podawać Enfamil AR to mleko na problem z ulewaniem jest gęstsze przez co dziecko nie ulewa go. natomiast cyca dostawała tylko w dzień 2 lub 3 razy a na noc i w nocy mleko w butli. teraz Pola ma 4 miesiące ulewanie się skończyło, nadal je enfamil ar i teraz na noc zjada 240 ml i jest chuda jak wypłata a długa jak miesiąc. nie martw się daj to mleko i zobaczysz będzie dobrze, głowa do góry :-)

3. reklama
  4. neci88

neci88 Fanka BB :)

nie koniecznie musi byc enfamil a.r. moze byc bebilon ar lub nan ar,sa łatwiej dostepne bo enfamil to tylko w aptece.ale polecam mleczka sa zageszczone dzieki czemu dziecko nie ulewa a przy okazji daje uczucie sytosci

5. polusia

ja enfamil kupuję w domu przez internet, zamawiam, płacę. czasami nie dam rady jechać do apteki więc znalazłam taką tanią aptekę Apteka internetowa e-zikoapteka.pl. tam zakupisz też inne mleczka i taniej niż w normalnej aptece. sprawdziłam

6. neci88

neci88 Fanka BB :)

a koszt dostawy jaki.mój syn tez pił enfamil ar ja zamawiałam na stronie doz.pl i odbierałam w wybranej przez siebie aptece i tez taniej wychodziło.a z mleczka enfamil byłam srednio zadowolona tzn na ulewanie super ale były zatwardzenia po nim ogromne,ale jak wiadomo kazde dziecko inne

7. polusia

koszt przesyłki zero bo odbieram w wybranej aptece, a u nas nie ma zatwardzenia. mała zjada ze smakiem i nie mamy zatwardzenia

8. Pysia29d

ccdcf

Ostatnia edycja: 10 Styczeń 2011
  9. polusia

do 4 h, a ile ten twój maluch ma? dzieci 4-5 miesięczne jeszcze czasami jedzą co 3-4 godziny. a mówiłaś o tym lekarzowi, bo nie bardzo wydaje mi się aby maluch był głodny może jest znudzony i dlatego marudzi i płacze?

10. reklama
  11. Pysia29d

ma prawie miesiac

12. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

a może zmień mleko na to dla głodomorków. Są takie specjalne mleka dla żarłoczków ale i tak najpierw poradziłabym się lekarza.

Poleć forum