reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesądy ciążowe..

wracając do łańcuszków - moja córcia mi dzisiaj zerwała z szyji ten który nosiłam zawsze - więc przesądną będąc nowego nie będę zakładać :D
 
reklama
przesądy przesądami ale ja mialam w ciąży z Zuzią łańcuszek na szyji i mała była bardzo obwiązana pępowiną. Pewnie przypadek i dlatego teraz nie mam zamiaru go sciągać, co ma być i tak będzie.
 
Cleo,ja też wychodzę z założenia,że co mam być to będzie.
A przeciez będzie dobrze ;)
 
Ja też! Dziś usłyszałam przesąd, że kobiecie w ciąży nie wolno być nic winnym bo spotka tego winnego coś nieprzyjemnego.
 
a ja, że pogłaskanie brzuszka ciężarnej przynosi szczęście.. mam nadzieję zę nikt obcy nie będzie hciał mnie głaskac :)
 
Pamietam jak była w ciaży z Zuzia i jechałam windą ze starszym panem to zapytał czy moze dotknąć moje brzuszka. Był bardzo miły i niegroźny, szybko dotknął i podziękował niby za to szczeście :)
 
Znam jeszcze jeden miły przesąd ;D
Jeśli kobieta usiądzie na krzesle,na którym siedziała kobieta w ciąży to niebawem i ona będzie w ciąży ;D
Ale to raczej dotyczy tych "nie"ciążarnych :laugh:
No i u mnie w pracy się sprawdza,bo ciągle ktos chodzi z brzuchem ;D
 
Kiedyś jak byłam w markecie i chciałam kupić materiał nikt nie chciał mi pomuc.
Dopiero poprosiłam pona z innego działu by mi odmieżył kawałek,a on na to,że nie ma wyścia,bo jeśli mi nie pomoże, to mu w domu zagnieżdzą się myszy!
Ale to mi się spodobało! ;)
 
reklama
Do góry