reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

przesądy ciążowe..

reklama

cleo28

Fanka BB :)
już mnie przestraszyłaś ze widać, myślę sobie fenomen tacet czy moze w brzusiu masz więcej niz jedno ;)

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Jeśli w ciąży ma się silną zgage to urodzi się dzidzia z włoskami.
U manie się sprawdziło. Martyśka i Kuba mieli długie czarne włoski :D

aga75

ja nie miałam zgagi a Igor miał piękne włoski ;D

za to nasłuchałam się, że nie powinnam szyć ubrań u krawcowej, bo dziecko się owinie pępowiną, ale nic sobie z tego nie robiłam...

a wieszać z wieszaniem firanek czy prania to jest tak, że nie powinno się podnosić rąk wysoooookoooo do góry, bo można wcześniej urodzić i to jest prawda.

aga75

bo koleżance tak gin powiedział, ale ona nic sobie z tego i umyła okna i powiesiła firanki i skurcze się zaczęły i leżanko w szpitalu...

cleo28

z tymi rękami to nie przesad to fakt, mięśnie brzuszka za mocno się naciągają i moze dosć do czegos złego, przynajmniej do piatego miesiaca powinno unikać się wieszania firanek

Jotemka

A ja mylam kna, zeby w koncu akcja porodowa ruszyla i ... nic. 41 tydzien okna wyszorowane a mnie nic nie ruszylo. Ale fakt faktem, ze oszczedzac sie trzeba w ciazy w tych kwestiach

Megi80

Mama Krzysia i Oleńki
Miasto
Ostrówek - mazowsze
U mnie też już było po terminie i czego ja nie wyprawiałam - korzystałam z dobrych rad koleżanek i cioci.
I co? I nic. Krzyś sie uparł, że zrobi mamie prezent na urodziny i udało mu się, a ja w całym domu podłogi pozmywałam "starym sposobem" - na kolanach i szmata w ruch poszła, bo to podobno  najlepszy sposób na przyspieszenie porodu, oczywiście poza sexem, którego też próbowalismy i nic.
Nasz Krzyś to mały uparciuszek - teraz też czasem to pokazuje.

reklama

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Coś ten wątek zapomniany został a tu nam brzusie coraz większe rosną. Słyszam, że ułożenie brzucha może wskazywać na płeć. Jak kilogramy idą tylko w brzuch to na chłopca a jak brzuch bardziej "rozlany" i tyje się wszędzie to na dziewczynkę?? A na bliźnięta??? ;) Może ktoś słyszał o przesądach - oczywiście jakiś sympatycznych - o bliźniętach???

Do góry