reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodnia wyniki

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2018
Postów
10
Witam. Mam mały problem. Ostatnio byłam z córką w przychodni na usg jamy brzusznej. Pani dr byla tak niemila, opryskliwa, że po ostrej wymianie zdań wyszłam z córką cała roztrzęsiona z gabinetu. Badanie zostało przeprowadzone, ale wyników nie otrzymałam. I teraz tu moje pytanie. Czy jest szansa na uzyskanie tych wyników? Czy może te wyniki są w dokumentacji mojej córki? Czy zostaje mi tylko ponowna wizyta prywatna u lekarza. Nie ukrywam, że z tamtą Panią dr nawet nie chce mieć nic wspólnego jednak na wynikach córki mi zależy. Do przychodni dodzwonić się nie mogę, na meila nie odpisują. Będąc w przychodni rejestracja była już zamknięta i nie miałam jak uzyskać żadnych informacji. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Witam. Mam mały problem. Ostatnio byłam z córką w przychodni na usg jamy brzusznej. Pani dr byla tak niemila, opryskliwa, że po ostrej wymianie zdań wyszłam z córką cała roztrzęsiona z gabinetu. Badanie zostało przeprowadzone, ale wyników nie otrzymałam. I teraz tu moje pytanie. Czy jest szansa na uzyskanie tych wyników? Czy może te wyniki są w dokumentacji mojej córki? Czy zostaje mi tylko ponowna wizyta prywatna u lekarza. Nie ukrywam, że z tamtą Panią dr nawet nie chce mieć nic wspólnego jednak na wynikach córki mi zależy. Do przychodni dodzwonić się nie mogę, na meila nie odpisują. Będąc w przychodni rejestracja była już zamknięta i nie miałam jak uzyskać żadnych informacji. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie.
Proponuję udać się do przychodni osobiście i poprosić o ksero dokumentów.
Mają obowiązek wydać dokumentację medyczna. Może być jakaś symboliczna kwota do opłacenia za ksero.
 
Do góry