reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowanie na dziecko

Dołączył(a)
27 Marzec 2021
Postów
1
Wkrótce przyjaciółce urodzi się córeczka. Chcę jej pomóc w przygotowaniu wyprawki i postanowiłam kupić jej termometr na podczerwień. Jak myślicie, to dobry pomysł? Dajcie znać, czy warto zamówić z tej strony termometr i czy w ogóle termometr na prezent to dobry pomysł!
 
reklama
Jeśli chodzi o mierzenie temp dziecka to mi kompletnie re termometry się nie sprawdziły. Myślę że to dość indywidualna sprawa. Fajnym prezentem dla mnie jest nebulizator zawsze się przyda. Możesz też obgadać z przyjaciółką temat może ma coś upatrzone.
Pozdrawiam;)
 
Dokladnie podpytaj co by chciala, o czym mysli aby sprawić jej radość a nie robić niespodziankę. Moze wolałaby skorzystać z jakis swoich pomysłów.
 
Fajną rzeczą i zazwyczaj taką nie uwzględnianą przez rodziców w wyprawce jest mata do leżenia na brzuszku, my mamy dywan skip Hop i uważam że byłby to super prezent na lata :)
 
Wkrótce przyjaciółce urodzi się córeczka. Chcę jej pomóc w przygotowaniu wyprawki i postanowiłam kupić jej termometr na podczerwień. Lekarka poleciła mi stronę Diagnosis. Jak myślicie, to dobry pomysł? Dajcie znać, czy warto zamówić z tej strony termometr i czy w ogóle termometr na prezent to dobry pomysł!
Ja kupiłam w aptece termometr na podczerwień, już nam służy 3 lata. Może zapytaj przyjaciółkę co potrzebuje? Bo po co ma jej się coś zdublować 😉
 
reklama
Mam bardzo dobry i precyzyjny termometr od mesmed. Jest wielofunkcyjny mierzy i temperaturę ciała, wody do kąpieli i mleka. Ma podświetlany wyświetlacz także bez budzenia dziecka mogę zmierzyć temperature w nocy. Polecam model Forst Plus.
 
Do góry