reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Rybka1108

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
19
Hej Dziewczyny, jestem 5t5d ciąży i chciałam was prosić o radę. Jestem po 2 poronieniach, przyjmuje zastrzyki w brzuch 2 razy dziennie i postanowiłam zbadać poziom bety. W poniedziałek pierwszy pomiar wyniósł 5600 , po dokładnie 48h 7900. - poziom bety wzrósł o 40% a zgodnie z normami powinien wzrosnąć o 66%. Doradźcie mi proszę z własnego doświadczenia czego powinnam się w tej sytuacji spodziewać. Z mojego własnego doświadczenia taki przyrost bety to początek końca. Będę wdzieczna za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam ciepło
 
reklama
Wiem że przy dużych wartościach beta zwalnia , ja powiem z własnego doświadczenia aktualnie jestem w 30 tyg , 1 bete robiłam w 4 tyg wyszła 250 po 48 godz wyszła 360 załamałam się i co ?? wszystko jest idealnie ,Mała rośnie prawidłowo , czy byłaś już na wizycie u gina ? a i ja też wcześniej 2 razy poroniłam
 
Wiem że przy dużych wartościach beta zwalnia , ja powiem z własnego doświadczenia aktualnie jestem w 30 tyg , 1 bete robiłam w 4 tyg wyszła 250 po 48 godz wyszła 360 załamałam się i co ?? wszystko jest idealnie ,Mała rośnie prawidłowo , czy byłaś już na wizycie u gina ? a i ja też wcześniej 2 razy poroniłam
To wspaniale :))) życzę jak najwiecej zdrowia i spokoju Tobie i córeczce :)) dziękuje ze odpowiedziałaś :) po 4 tyg powtarzałas betę czy totalnie odpuściłas żeby się nie stresować ? Prawdę mówiąc mam plan żeby powtórzyć badanie w najbliższy piątek, tj. po 48h. Po tych przykrych doświadczeniach chciałabym wiedzieć na czym stoję ...
 
powtórzyłam raz , nie pamiętam który to był tydzień chyba koło 6 ,ale nie powtarzałam po 48 godz , nie powtarzaj bo to jest stres ,lepiej iść do gina w tym tyg już będzie coś widać i tym się sugerować a nie beta
 
Zgadzam się z Tobą, jedyne co mnie stresuje to to ze w poprzedniej ciąży sytuacja była dokładnie identyczna (tez wzrost 40% przy takich wartościach). No nic .... będę walczyć do końca :) wtedy nie przyjmowałam jeszcze zastrzyków ...
 
Lekarza mam w najbliższy wtorek. Prawdę mówiąc chciałabym iść na wizytę „przygotowana” stad pomysł o powtórzeniu bety. Tak sobie myśle ze jeśli wzrost będzie się utrzymywał to uzbroje się w umiarkowany optymizm natomiast jeśli spadnie do dajmy na to 20% - sprawa będzie jasna a ja szybciutko wrócę do codzienności
 
reklama
Tak, robiłam - hormony super, jajniki i macica super, za to po 2 porobieniu w cytologii wyszła mi bakteria, a ostatnio okazało się ze mam mutacje genu mthfr który jest odpowiedzialny za krzepliwość krwi i przyswajanie kwasu foliowego. W tej ciąży robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe i łykam zmetylowana wersje folianow. Miałam nadzieje ze to coś da ...
 
reklama
Do góry