reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety i progesteronu

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny jestem po poronienu w czerwcu i odrazu aie udało lekarza mam w przyszłym tyg
Beta hcg 1.08 79 progesteron 30
3.08 206 a progesteron. 29
Dzisiaj powtórzyłam nie mogłam po 48 h nie maialam możliwości i jest 1855 a progesteron 24 mam duphaston i luteinę … strasznie się boje ze zaraz coś pójdzie nie tak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli 3.08 miałaś betę 2016, a dzisiaj masz 1855 - to raczej zwiastuje poronienie.
Skonsultuj z lekarzem bezpieczeństwo przyjmowania luteiny.
 
Dobrze napisałaś te wyniki bety? 3 sierpnia to chyba miałaś około 200 a nie 2000? Jeśli to jest jakoś 4-5 TC to ja bym przy wyniku 24 ng/ml nie panikowala (nawet przy tej "tendencji spadkowej"), ale w jakimś celu te badania robisz... Albo konsultujesz z lekarzem i się go słuchasz, albo rozkminiasz na własną rękę? J/
 
Dobrze napisałaś te wyniki bety? 3 sierpnia to chyba miałaś około 200 a nie 2000? Jeśli to jest jakoś 4-5 TC to ja bym przy wyniku 24 ng/ml nie panikowala (nawet przy tej "tendencji spadkowej"), ale w jakimś celu te badania robisz... Albo konsultujesz z lekarzem i się go słuchasz, albo rozkminiasz na własną rękę? J/
Tak 206 było 3 sierpnia literówka mi się wkradła ,
 
reklama
Aby mieć pewność, że spadł powinnaś wykonać za każdym razem 3 oznaczenia dziennie, bo zmienia się on w ciągu dnia. Jeden pomiar nie świadczy o tym, że spadł.
 
Do góry