reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrostu bhcg

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2020
Postów
6
Cześć wszystkim !
pisze , bo potrzebuję porady. Jestem po 1 poronieniu w 7hbd samoistne, bez zabiegów. Po 4 miesiącach udało się i znowu dodatni test a potem badania bhcg. Mam 35 dniowe cykle.
Ostatni miesiączka 14 grudni
Dodatni test (słabo ale jednak) w 34 dniu cyklu. Wiec poszłam na betę
W 34 dniu cyklu wynosiła 9
W 36 dniu cyklu 63
W 39 dniu cyklu 140 (dziś)
Niby przyrosty Ok wg kalkulatora, ale teraz moje pytanie -
Jak było u Was ? Niby jestem 6 tygodniu ciąży , czekam jeszcze do poniedziałku z wizyta u ginekologa( będzie 1 dzień siódmego tygodnia) Czy myślicie ze jest Ok? I czy będzie coś widać ? Martwię się, bo czytam ze niektóre z pan miły już bardzie wysokie bhcg w takim okresie
 
reklama
Cześć wszystkim !
pisze , bo potrzebuję porady. Jestem po 1 poronieniu w 7hbd samoistne, bez zabiegów. Po 4 miesiącach udało się i znowu dodatni test a potem badania bhcg. Mam 35 dniowe cykle.
Ostatni miesiączka 14 grudni
Dodatni test (słabo ale jednak) w 34 dniu cyklu. Wiec poszłam na betę
W 34 dniu cyklu wynosiła 9
W 36 dniu cyklu 63
W 39 dniu cyklu 140 (dziś)
Niby przyrosty Ok wg kalkulatora, ale teraz moje pytanie -
Jak było u Was ? Niby jestem 6 tygodniu ciąży , czekam jeszcze do poniedziałku z wizyta u ginekologa( będzie 1 dzień siódmego tygodnia) Czy myślicie ze jest Ok? I czy będzie coś widać ? Martwię się, bo czytam ze niektóre z pan miły już bardzie wysokie bhcg w takim okresie
Jeżeli masz 35 dniowe cykle to zupełnie inaczej będzie ci przyrastać beta niż przy standardowych 28 dniach, tak samo będziesz miała inny dzień ciąży. W 39 dniu cyklu tak jakby miesiączka spóźnia ci się 4 dni, więc jesteś w 4+4 TC, a nie 6 tygodniu.
Nawet licząc przy standardowych cyklach to jesteś w 5+4 a nie 6 tygodniu. W poniedziałek będzie to 6+0 więc może być dopiero widać pęcherzyk, szczególnie przy takich cyklach b
 
Beta o wartości 140 to raczej bardzo młoda ciąża, a nie 7 tydzień.
Jakie masz normy na wyniku?
Cześć wszystkim !
pisze , bo potrzebuję porady. Jestem po 1 poronieniu w 7hbd samoistne, bez zabiegów. Po 4 miesiącach udało się i znowu dodatni test a potem badania bhcg. Mam 35 dniowe cykle.
Ostatni miesiączka 14 grudni
Dodatni test (słabo ale jednak) w 34 dniu cyklu. Wiec poszłam na betę
W 34 dniu cyklu wynosiła 9
W 36 dniu cyklu 63
W 39 dniu cyklu 140 (dziś)
Niby przyrosty Ok wg kalkulatora, ale teraz moje pytanie -
Jak było u Was ? Niby jestem 6 tygodniu ciąży , czekam jeszcze do poniedziałku z wizyta u ginekologa( będzie 1 dzień siódmego tygodnia) Czy myślicie ze jest Ok? I czy będzie coś widać ? Martwię się, bo czytam ze niektóre z pan miły już bardzie wysokie bhcg w takim okresie
 
Beta o wartości 140 to raczej bardzo młoda ciąża, a nie 7 tydzień.
Jakie masz normy na wyniku?
Tak, wg norm 5, faktycznie kije drugie cykle t
Tak, wg norm 5, faktycznie moje dlugie cykle tutaj namieszały
Jeżeli masz 35 dniowe cykle to zupełnie inaczej będzie ci przyrastać beta niż przy standardowych 28 dniach, tak samo będziesz miała inny dzień ciąży. W 39 dniu cyklu tak jakby miesiączka spóźnia ci się 4 dni, więc jesteś w 4+4 TC, a nie 6 tygodniu.
Nawet licząc przy standardowych cyklach to jesteś w 5+4 a nie 6 tygodniu. W poniedziałek będzie to 6+0 więc może być dopiero widać pęcherzyk, szczególnie przy takich cyklach b
Dzikije
 
Dziękuję. Tak myślałam, ze pewnie w stosunku do ktrotszych cykli mam później owulację wiec inaczej się to wszystko przedstawia. Mam nadzieję, ze będzie Ok tym razem
 
reklama
Do góry