reklama

Push UP biustu

Dobrawa

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witajcie
zastanawiam się nad kupnem kremu poprawiający kondycję skóry, aby nie była tak cienka po karmieniu piersią.
Nie potrafie wybrać jednego, ponieważ na rynku jest ich tysiące i każdy się reklamuje znakomicie.

Polecacie np coś tańszego, co się sprawdza czy raczej na bazie Refferemine Bruno Vassari Body Energy Bust Beauty Gel (151 zł)czy Farmona Serum Modelujące Biust (19 zł).

Może macie coś sprawdzonego aby naprężyć skórę nad piersiami i może też ujędrnić je?
:-)

reklama
Rozwiązania
0
Kosmetyków nigdy nie używałam, ale dobry stanik bardzo pomaga gdy biust rozjeżdża się na boki :-D
A na podniesienie biustu świetnie działa masaż prysznicem, raz zimną raz ciepłą wodą. Stosowałam w lato taki masaż przy każdej kąpieli i działa cuda, niestety jak tylko robi się chłodniej nie mogę się zebrać na polewanie się zimną wodą :-).

Blubalon_pl

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moim zdaniem to dobry pomysł i warto połączyć krem z odpowiednio dobranym stanikiem,bo to zapewni nam efekty w kwestii poprawy kondycji i jędrności naszej skóry.

Calour

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam takie same doświadczenia.Przetestowałam bardzo wiele kosmetyków i tych droższych i tych tańszych ale ich działanie było bardzo słabe i raczej nie spowodowały u mnie powiekszenia czy podniesienia biustu na co się nastawiałam. Widocznie nie miałam sobie czego obiecywać.
Za to zdecydowałam sie na lifting biustu za pomocą mojego wlasnego tłuszczu. Link do: Lifting biustu, implanty, lifting piersi, przeszczep tłuszczu Katowice - Klinika Magnuccy Jest to naturalny zabieg oraz nie niesie ze sobą tylu negatywnych konsekwencji jak powiększenie piersi za pomocą implantów, które niestety ale bezpieczne nie jest. Kosztowało mnie to trochę ale nie żałuje absolutnie!

Ostatnia edycja:

Carenik

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Tez mialam ten problem i uzylam chyba wszystkiego na rynku... Ostatecznie skonczylo sie implantami.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry