reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2021
Postów
2
Cześć dziewczyny!
Temat może już był, slabo się orientuję jestem tu w zasadzie od dziś.
Od tygodnia odchodzę od zmysłów ponieważ w zeszłym tygodniu test ciążowy pokazał dwie kreski, po wizycie u lekarza dowiedziałam sie ze to prawdopodobnie puste jajo płodowe, bądź za młoda ciąża żeby bylo cokolwiek widac.
Ostatnia miesiaczke miałam 25 lutego. Cykle mam raczej regularne co 25 dni, choć ostatnio czesto zdarzało sie że i co 30.
Dodam też że 8 marca wyjęłam krążek hormonalny.
Robiłam bete z trzy dniowym odstępem, 16.04 wynik byl 7346, trzy dni później tj. 19.04 wynik 17030. Lekarka stwierdziła jednakże mimo ze przyrost jest prawidłowy to o niczym nie świadczy.
Dziś na usg widać juz było ciałko żółte jednak pani doktor stwierdziła ze na tym etapie ciąży (oszacowała ciażę na 8 tc) powinien być juz zarodek i że prawdopodobnie to jest puste jajo lub nieprawidłowo rozwijająca się ciąża do usunięcia.
Czy jest możliwość że może ciąża jest młodsza niz lekarz oszacował? Czy wysoki przyrost bety i pojawienie sie ciałka żółtego to dobry znak i niepotrzebnie odchodzę od zmysłów?
 
reklama
Ja bym na najgorsze sie nastawila ,beta jest bardzo wysoka ,powinno już być więcej, serduszko itd , z om wychodzi 8 tc , możesz skonsultować się z innym lekarzem ,ale może być zle ,przykro mi
 
Myślę, że ten krążek jest nietypowa sytuacja. Moim zdaniem musisz odczekać do następnej kontroli USG. Lekarka dała Ci skierowanie do szpitala czy masz jeszcze do niej przyjść? Za tydzień?
 
Myślę, że ten krążek jest nietypowa sytuacja. Moim zdaniem musisz odczekać do następnej kontroli USG. Lekarka dała Ci skierowanie do szpitala czy masz jeszcze do niej przyjść? Za tydzień?
Mam przyjść za tydzień na kontrolne usg za tydzień i wtedy jeśli nic się nie zmieni dostanę skierowanie do szpitala.
Odnośnie tego krążka myślę, ze moze to mogło wpłynąć na dzień owulacji.. lekarka obliczyła że do zapłodnienia mogło dojść między 4 a 14 marca. A z partnerem współżyliśmy tylko raz bez zabezpieczenia 19 marca.
 
Mam przyjść za tydzień na kontrolne usg za tydzień i wtedy jeśli nic się nie zmieni dostanę skierowanie do szpitala.
Odnośnie tego krążka myślę, ze moze to mogło wpłynąć na dzień owulacji.. lekarka obliczyła że do zapłodnienia mogło dojść między 4 a 14 marca. A z partnerem współżyliśmy tylko raz bez zabezpieczenia 19 marca.
Nie masz innego wyjścia niż czekać. Sama widzisz, że ten 8 tydzień nie pokrywa się z rzeczywistością. Nerwy nic Ci nie dadzą.
 
Do góry