reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste odbijanie

Ale jesteś w ciąży? Ja tak mam cała ciążę, czy coś zjadłam czy nie to odbija mi się nader często. Idzie się przyzwyczaić, ja mam nadzieję, że po porodzie przejdzie.
 
reklama
Mam stresującą pracę no i starania same w sobie też mnie stresują, może faktycznie to na tle nerwowym ale jeśli tak to co mam zrobić? Iść do psychologa, pić melisę, kupić coś na nerwy? :(
Koleżanki podpowiedziały mi że to może być też helikobakter albo od kręgosłupa, test na te bakterie kupię w aptece i zacznę ćwiczyć więcej żeby ten kręgosłup rozruszać... Jestem zdesperowana, zrobię wszystko żeby mi tylko przeszło :(

Możesz po zrobieniu testów, jak wyjdą negatywne pomyśleć o konsultacji psychologicznej, możesz tez sama zacząć ćwiczyć relaksację , sporo ćwiczeń znajdziesz w programie BB Psychiczna Rówowaga, w 21 dniu jest spis pozostałych.

Zapraszam cię też na moje insta @anna.slusarczyk.uwaznie, gdzie znajdziesz wsparcie i edukację psychologiczną, a w każda sobotę 10-10:15 ćwiczenia uważności. Jeśli nie masz insta, napisz do mnie na priv.

Poobserwuj się, w jakich momentach nasila ci się odbijanie i czy np na poczatku weekendu się zmniejsza.
 
Mam stresującą pracę no i starania same w sobie też mnie stresują, może faktycznie to na tle nerwowym ale jeśli tak to co mam zrobić? Iść do psychologa, pić melisę, kupić coś na nerwy? :(
Koleżanki podpowiedziały mi że to może być też helikobakter albo od kręgosłupa, test na te bakterie kupię w aptece i zacznę ćwiczyć więcej żeby ten kręgosłup rozruszać... Jestem zdesperowana, zrobię wszystko żeby mi tylko przeszło :(
jeśli chodzi o apteczne testy to nie polecam, nie potwierdzają one bakterii jak się ją ma niestety… najlepiej gastroskopia, która mi stwierdziła lub badanie na hbp z kału. Powiem Ci, ze jak ją wyleczyłam to udało mi się zajść w ciąże. Czytałam takie powiązanie i życzę Ci aby to nie było to i aby się wreszcie udało ❤️
 
Do góry