reklama

Pyszności dla naszych skarbów

myszta

Zaangażowana w BB
Miasto
Syros-Grecja
Rozwiązania
0
dzieki aniez.moze bylo o buraczku,ale ja to bym wone musiala wziasc zeby wszystko przeczytac... budyn zrobilismy,smakowal baaaardzo.etrabil caly,az sie zdziwilam.polalam konfitura wisniowa...

reklama

zielona maupa

Na skrzydłach melancholii
Miasto
Ottawa, ON, Canada
Rozwiązania
0
Gotujemy zupke:

kalafior, starta marchewka i wypestkowany i obrany pomidor z odrobina majeranku i czosnku gotuje do miekkosci. Rozgniatam widelcem na drobne kawalki.
Dodaje uprzednio ugotowane miesko - dzis schabik.
Doprawiam oliwa z oliwek, a dzis dodam jeszcze jajo. Konstancja uwielbia to danie i mozna je podawac jako zupke, lub jako danie z odrobina ryzu czy kaszy.

myszta

Zaangażowana w BB
Miasto
Syros-Grecja
Rozwiązania
0
moj smyk zasmakowal w truskawkach! kupilam na bazarku, nie moglam sie powstrzymac,drogi gips bo 6euro za kilo...malemu w blenderze zmielilam z polowa bananka,2biszkoptami.mniam mniam.zadnej reakcji alergicznej nie zaobserwowalismy...

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja dziś na łatwizne :)
Zrobiłam dla małego łososia z foli a że kawał duży to odłożyłam dla Oli.
Do tego dodam krem z dyni z zółtkiem ten gerbera i ugotowałam ziemniaka :)

elvie3

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
A ja obiadek ze słoiczka młodej dziś zapodałam, ale za to deser dostała maminy: banan + jabłko + śliwka bez skórki (trafiłam na super duże i słodkie śliweczki w Biedronce). Wszystko zblenderowane, takie puszyste wyszło i mniam mniam.

Dodatkowo dałam małej kilka łyżeczek jogurtu naturalnego - w Biedronie jest Bio Jogurt, austriacki, ma 2 szczepy dobrych bakterii i resztę składu też o.k. Smakuje pysznie. Lence aż się uszy trzęsły i chciała więcej, ale z uwagi na to, że to "pierwszy raz" to matka zabrała i zjadła sama :D

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry